autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Heraklion (XI) IV 2020 / Grecia, zgura
calificare
24.11.20
08:30
optimi de finala Ambrosio Silvia (GER) [9 BYE] (1167) 48.24% 2 7 6 1.08 I H2H O
Anane Soumeya (MB) 51.76% 0 5 2 5.93
24.11.20
08:30
optimi de finala Daley Danielle (MB) 48.74% 2 2 6 11 1.80 I H2H O
Melosch Alicia (GER) 51.26% 1 6 3 9 1.81
24.11.20
08:30
optimi de finala Bejenaru Karola Patricia (ROM) [4 BYE] (1108) 64.34% 2 6 6 1.58 I H2H O
Duca Gabriela (ROM) [7 BYE] (1142) 35.66% 0 0 1 2.10
24.11.20
08:30
optimi de finala Sevcikova Linda (CEH) 50.93% 2 6 6 1.67 I H2H O
Vasilyeva Alexandra (RUS) 49.07% 0 2 4 1.95
24.11.20
08:30
optimi de finala Koshiishi Ayumi (JPN) [2 BYE] (936) 56.57% 2 6 6 1.38 I H2H O
Zund Sylvie (LIE) (1273) 43.43% 0 3 3 2.60
24.11.20
08:30
optimi de finala Rutlauka Sabine (LET) 54.42% 2 6 4 10 1.62 I H2H O
Rusova Alica (SVK) [ BYE] (1320) 45.58% 1 4 6 4 2.03
23.11.20
09:00
2. runda Vasilyeva Alexandra (RUS) 45.81% 2 6 6 1.82 I H2H O
Akler Yarden (ISR) [10 BYE] (1187) 54.19% 0 4 4 1.81
23.11.20
11:00
2. runda Bejenaru Karola Patricia (ROM) [4 BYE] (1106) 58.22% 2 6 7 1.40 I H2H O
Hrabalova Kristyna (CEH) (1318) 41.78% 0 2 5 2.56
23.11.20
11:00
2. runda Duca Gabriela (ROM) [7 BYE] (1139) 45.60% 2 3 6 10 1.80 I H2H O
Moravcova Adela (CEH) 54.40% 1 6 4 4 1.81
23.11.20
11:00
2. runda Melosch Alicia (GER) 40.98% 2 6 6 7.23 I H2H O
Kimmelmann Julia (GER) [5 BYE] (1123) 59.02% 0 2 0 1.04
23.11.20
09:00
2. runda Daley Danielle (MB) 46.72% 2 6 0 10 2.04 I H2H O
Popescu Anna (MB) [12 BYE] (1216) 53.28% 1 4 6 8 1.63
23.11.20
11:00
2. runda Anane Soumeya (MB) 53.61% 2 6 6 2.42 I H2H O
Younes Kristin (ISR) [6 BYE] (1128) 46.39% 0 3 3 1.44
23.11.20
09:00
2. runda Ambrosio Silvia (GER) [9 BYE] (1165) 51.29% 2 6 6 1.01 I H2H O
Marandel Lola (FRA) 48.71% 0 0 1 9.60
23.11.20
09:00
2. runda Sevcikova Linda (CEH) 37.50% 1 9.60 I H2H O
Helmi Olga (DAN) [3 BYE] (1043) 62.50% 0 1.01
23.11.20
09:00
2. runda Koshiishi Ayumi (JPN) [2 BYE] (936) 59.57% 2 6 6 1.01 I H2H O
Karatancheva Lia (BGR) 40.43% 0 1 4 9.60
23.11.20
09:00
2. runda Rusova Alica (SVK) [ BYE] (1318) 39.34% 2 7 6 1.96 I H2H O
Svatikova Laura (SVK) [11 BYE] (1193) 60.66% 0 5 4 1.68
23.11.20
09:00
2. runda Rutlauka Sabine (LET) 58.94% 2 6 4 10 1.80 I H2H O
Kimchi Shavit (ISR) [1 BYE] (907) 41.06% 1 4 6 8 1.81
23.11.20
09:00
2. runda Zund Sylvie (LIE) (1273) 46.77% 2 6 6 9.60 I H2H O
Khirin Nicole (ISR) [8 BYE] (1152) 53.23% 0 4 4 1.01
22.11.20
12:00
1. runda Karatancheva Lia (BGR) 2 6 6 I H2H O
Augustinova Natalie (CEH) 0 2 3
22.11.20
09:00
1. runda Zund Sylvie (LIE) (1273) 2 6 6 I H2H O
Del Barrio Carla (SPA) 0 1 1
22.11.20
09:00
1. runda Sevcikova Linda (CEH) 2 1 7 13 I H2H O
Nepliy Elina (RUS) (1173) 1 6 6 (8) 11
22.11.20
09:00
1. runda Vasilyeva Alexandra (RUS) 2 6 6 I H2H O
Nieuwboer Perla (HOL) (1295) 0 2 4
22.11.20
13:30
1. runda Hrabalova Kristyna (CEH) (1318) 2 6 6 I H2H O
Zafeiri Nefeli (GRE) 0 4 4
22.11.20
12:00
1. runda Moravcova Adela (CEH) 2 6 6 10 I H2H O
Spasova Beatris (BGR) 1 4 7 (4) 8
22.11.20
12:00
1. runda Melosch Alicia (GER) 2 6 6 I H2H O
Nikolopoulou Natalia (GRE) [WC] (1214) 0 2 4
22.11.20
09:00
1. runda Daley Danielle (MB) 2 6 6 I H2H O
De Ezcurra Leire (FRA) 0 3 2
22.11.20
09:00
1. runda Anane Soumeya (MB) 2 6 6 15 I H2H O
Veleva Beloslava (BGR) 1 1 7 (4) 13
22.11.20
12:00
1. runda Marandel Lola (FRA) 2 6 6 I H2H O
Krenkova Tereza (CEH) 0 0 1
22.11.20
13:30
1. runda Rutlauka Sabine (LET) 2 6 6 I H2H O
Logotheti Ellie (GRE) 0 0 1
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+