autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Hamburg (I) 2021 / Germania, acoperit
calificare
11.01.21
12:30
optimi de finala Yashina Ekaterina (RUS) (630) 52.41% 2 6 6 1.72 I H2H O
Wargnier Lucie (FRA) (598) 47.59% 0 2 4 2.00
11.01.21
14:30
optimi de finala Zheng Qinwen (CHN) [1] (287) 59.03% 2 3 7 10 1.20 I H2H O
Hartono Arianne (HOL) [10] (404) 40.97% 1 6 5 4 3.78
11.01.21
14:30
optimi de finala Di Sarra Federica (ITA) [2] (320) 50.38% 2 6 6 1.28 I H2H O
Rivkin Nikol (GER) [WC] 49.62% 0 3 4 3.25
11.01.21
16:30
optimi de finala Seidel Ella (GER) [WC] 46.22% 2 6 7 5.50 I H2H O
Gjorcheska Lina (MCD) [3] (349) 53.78% 0 4 6 (1) 1.12
11.01.21
12:30
optimi de finala Rame Alice (FRA) [4] (370) 54.58% 2 6 3 10 1.86 I H2H O
Herrmann Sina (GER) (485) 45.42% 1 3 6 4 1.83
11.01.21
14:15
optimi de finala Bassols Ribera Marina (SPA) [5] (371) 43.68% 2 6 6 1.66 I H2H O
Akita Shiho (JPN) [11] (406) 56.32% 0 4 3 2.10
11.01.21
12:30
optimi de finala Rosca Ioana Loredana (ROM) [6] (375) 53.88% 2 7 6 1.82 I H2H O
In-Albon Ylena (ELV) [15] (431) 46.12% 0 6 (1) 1 1.82
11.01.21
16:30
optimi de finala Partaud Marine (FRA) (506) 51.65% 2 6 4 10 3.09 I H2H O
Monnet Carole (FRA) [9] (403) 48.35% 1 4 6 7 1.29
10.01.21
??
1. runda Yashina Ekaterina (RUS) (630) 2 6 6 I H2H O
Kania-Chodun Paula (POL) (688) 0 4 3
10.01.21
11:00
1. runda Wargnier Lucie (FRA) (598) 2 1 6 10 I H2H O
Zimmermann Kimberley (BEL) [16] (472) 1 6 3 8
10.01.21
11:00
1. runda Stefanini Lucrezia (ITA) [8] (394) I H2H O
Yashina Ekaterina (RUS) (630)
10.01.21
16:00
1. runda Monnet Carole (FRA) [9] (403) 2 6 6 I H2H O
Webley-Smith Emily (MB) (512) 0 1 2
10.01.21
11:00
1. runda Partaud Marine (FRA) (506) 2 7 6 I H2H O
Smitkova Tereza (CEH) [7] (390) 0 6 4
10.01.21
12:30
1. runda In-Albon Ylena (ELV) [15] (431) 2 7 6 I H2H O
Matviyenko Lisa (GER) (634) 0 6 1
10.01.21
14:00
1. runda Hartono Arianne (HOL) [10] (404) 2 6 6 I H2H O
Guth Mara (GER) [WC] 0 2 0
10.01.21
16:00
1. runda Di Sarra Federica (ITA) [2] (320) 2 6 6 I H2H O
Putz Laura Isabel (GER) [WC] 0 1 3
10.01.21
14:00
1. runda Rivkin Nikol (GER) [WC] 2 6 7 I H2H O
Sekulic Sarah-Rebecca (GER) [14] (429) 0 4 6
10.01.21
12:30
1. runda Gjorcheska Lina (MCD) [3] (349) 2 1 6 10 I H2H O
Pieri Tatiana (ITA) (478) 1 6 2 2
10.01.21
16:00
1. runda Seidel Ella (GER) [WC] 2 6 6 I H2H O
Cakarevic Sara (FRA) [12] (422) 0 4 4
10.01.21
14:00
1. runda Rame Alice (FRA) [4] (370) 2 6 6 I H2H O
Scholl Chi Chi (USA) (614) 0 1 0
10.01.21
12:30
1. runda Herrmann Sina (GER) (485) 2 6 6 I H2H O
Kempen Magali (BEL) [13] (423) 0 3 0
10.01.21
11:00
1. runda Bassols Ribera Marina (SPA) [5] (371) 2 6 6 I H2H O
Mihalikova Tereza (SVK) (552) 0 2 2
10.01.21
11:00
1. runda Akita Shiho (JPN) [11] (406) 2 6 6 I H2H O
Pribylova Anastasia (RUS) (561) 0 4 2
10.01.21
12:30
1. runda Rosca Ioana Loredana (ROM) [6] (375) 2 6 6 I H2H O
Kuhl Carolina (GER) [WC] 0 1 4
10.01.21
12:30
1. runda Zheng Qinwen (CHN) [1] (287) 2 6 6 I H2H O
Arango Emiliana (COL) (496) 0 4 4
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+