autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

Antalya VIII 2021 / Turcia, zgura
calificare
23.02.21
07:30
optimi de finala Ruppert Lena (GER) (1216) 2 7 6 I H2H O
Olyanovskaya Valeriya (RUS) [11] (785) 0 5 1
23.02.21
07:30
optimi de finala Khirin Nicole (ISR) (976) 2 6 4 12 I H2H O
Smith Tina Nadine (AUS) [16] (945) 1 3 6 10
23.02.21
07:30
optimi de finala Karatancheva Lia (BGR) (1262) 2 6 6 10 I H2H O
Lizarazo Yuliana (COL) [1] (591) 1 1 7 (8) 6
23.02.21
07:30
optimi de finala Sakellaridi Sapfo (GRE) [8] (693) 2 6 6 I H2H O
Husaric Anita (BsH) [10] (766) 0 4 4
23.02.21
07:30
optimi de finala Brancaccio Nuria (ITA) [9] (752) 2 6 6 I H2H O
Chiesa Enola (ITA) (1285) 0 2 3
23.02.21
07:30
optimi de finala Daubnerova Nikola (SVK) 2 7 4 10 I H2H O
Drazic Mariana (CRO) [13] (871) 1 6 (1) 6 8
23.02.21
07:30
optimi de finala Kimchi Shavit (ISR) [14] (931) 2 6 6 I H2H O
Sewing Sofia (USA) [5] (673) 0 3 4
23.02.21
07:30
optimi de finala Dinu Cristina (ROM) [4] (618) 2 6 6 I H2H O
Vangelova Ani (BGR) [12] (839) 0 1 0
22.02.21
08:00
2. runda Ruppert Lena (GER) (1211) 39.02% 2 6 6 5.79 I H2H O
Bouzas Maneiro Jessica (SPA) [6] (681) 60.98% 0 3 0 1.08
22.02.21
08:00
2. runda Chiesa Enola (ITA) (1276) 40.76% 2 6 7 4.07 I H2H O
Pislak Manca (SLO) [2] (609) 59.24% 0 4 6 (7) 1.17
22.02.21
08:00
2. runda Smith Tina Nadine (AUS) [16] (947) 53.10% 2 2 6 10 1.44 I H2H O
Rey Garcia Alba (SPA) (1056) 46.90% 1 6 2 7 2.45
22.02.21
08:00
2. runda Kimchi Shavit (ISR) [14] (923) 56.02% 2 6 6 1.17 I H2H O
Grekul Elena (UCR) 43.98% 0 3 1 4.07
22.02.21
08:00
2. runda Dinu Cristina (ROM) [4] (615) 41.60% 2 7 6 1.97 I H2H O
Aney Jessie (USA) (960) 58.40% 0 5 4 1.69
22.02.21
08:00
2. runda Sewing Sofia (USA) [5] (669) 46.01% 2 6 6 1.69 I H2H O
Dagan Fruchtman Mika (ISR) [WC] 53.99% 0 4 1 1.97
22.02.21
08:00
2. runda Karatancheva Lia (BGR) 2 6 7 I H2H O
Shapovalova Angelika (RUS) (1292) 0 4 6 (1)
22.02.21
08:00
2. runda Lizarazo Yuliana (COL) [1] (587) 53.39% 2 6 6 1.69 I H2H O
Kimmelmann Julia (GER) (1028) 46.61% 0 1 2 1.97
22.02.21
08:00
2. runda Brancaccio Nuria (ITA) [9] (748) 71.29% 2 6 6 1.08 I H2H O
Yoruk Ilay (TUR) (1059) 28.71% 0 1 4 5.79
22.02.21
08:00
2. runda Khirin Nicole (ISR) (968) 53.24% 2 6 3 10 2.59 I H2H O
Pigato Lisa (ITA) [3] (613) 46.76% 1 4 6 6 1.39
22.02.21
08:00
2. runda Vangelova Ani (BGR) [12] (833) 60.77% 2 6 6 1.81 I H2H O
Solomatina Arina (RUS) 39.23% 0 0 4 1.82
22.02.21
08:00
2. runda Olyanovskaya Valeriya (RUS) [11] (781) 2 6 6 I H2H O
Milatova Sofia (SVK) (1110) 0 1 2
22.02.21
08:00
2. runda Daubnerova Nikola (SVK) 47.46% 2 6 6 2.45 I H2H O
Traversi Costanza (ITA) (1266) 52.54% 0 3 4 1.44
22.02.21
08:00
2. runda Drazic Mariana (CRO) [13] (861) 57.44% 2 7 6 1.25 I H2H O
Ceschi Gloria (ITA) (1011) 42.56% 0 5 3 3.36
22.02.21
08:00
2. runda Sakellaridi Sapfo (GRE) [8] (703) 52.88% 2 6 6 1.20 I H2H O
Magun Lea (ELV) [WC] 47.12% 0 0 0 3.75
22.02.21
08:00
2. runda Husaric Anita (BsH) [10] (761) 2 5 6 10 I H2H O
Shalamanova Daria (BGR) 1 7 3 8
21.02.21
07:00
1. runda Husaric Anita (BsH) [10] (761) 2 6 6 I H2H O
Bourguignon Madison (USA) (1316) 0 2 4
21.02.21
07:00
1. runda Khirin Nicole (ISR) (968) 2 6 6 I H2H O
Gledacheva Martina (BGR) (1165) 0 1 1
21.02.21
07:00
1. runda Brancaccio Nuria (ITA) [9] (748) 2 6 6 I H2H O
Demidova Diana (RUS) (1015) 0 2 3
21.02.21
07:00
1. runda Ruppert Lena (GER) (1211) 2 6 6 I H2H O
Glushkova Denislava (BGR) 0 4 3
21.02.21
07:00
1. runda Shalamanova Daria (BGR) 2 6 6 I H2H O
Atay Selina (TUR) 0 0 0
21.02.21
07:00
1. runda Magun Lea (ELV) [WC] 2 7 6 I H2H O
Ignatjeva Margarita (LET) (974) 0 5 3
21.02.21
07:00
1. runda Sakellaridi Sapfo (GRE) [8] (703) 2 6 6 I H2H O
Nadel Nicole (ISR) (975) 0 1 2
21.02.21
07:00
1. runda Dinu Cristina (ROM) [4] (615) 2 6 6 I H2H O
Senli Melisa (TUR) 0 1 2
21.02.21
07:00
1. runda Smith Tina Nadine (AUS) [16] (947) 2 6 6 I H2H O
Ramenskaja Polina (EST) 0 0 3
21.02.21
07:00
1. runda Rey Garcia Alba (SPA) (1056) 2 6 6 I H2H O
Yavuz Zeynep Su (TUR) 0 0 0
21.02.21
07:00
1. runda Novakova Karolina (CEH) I H2H O
Khirin Nicole (ISR) (968)
21.02.21
07:00
1. runda Pigato Lisa (ITA) [3] (613) 2 6 6 I H2H O
Shakirova Dana (RUS) 0 2 3
21.02.21
07:00
1. runda Yoruk Ilay (TUR) (1059) 2 7 4 11 I H2H O
Suchankova Sara (SVK) 1 6 (0) 6 9
21.02.21
08:00
1. runda Chiesa Enola (ITA) (1276) 2 6 6 I H2H O
Turkmen Doga (TUR) 0 1 4
21.02.21
07:00
1. runda Pislak Manca (SLO) [2] (609) 2 6 6 I H2H O
Aksu Semra (TUR) 0 2 2
21.02.21
07:00
1. runda Shapovalova Angelika (RUS) (1292) 2 6 6 I H2H O
Bougrat Maelys (FRA) [15] (935) 0 1 3
21.02.21
07:00
1. runda Karatancheva Lia (BGR) 2 6 6 I H2H O
Poduraeva Mariya (UCR) (1270) 0 2 0
21.02.21
07:00
1. runda Kimmelmann Julia (GER) (1028) 2 6 6 I H2H O
Plazas Jessica (COL) (958) 0 2 3
21.02.21
07:00
1. runda Aney Jessie (USA) (960) 2 6 6 I H2H O
Lopicic Andjela (SRB) 0 1 1
21.02.21
07:00
1. runda Solomatina Arina (RUS) 2 6 6 I H2H O
Ege Zeynep Sila (TUR) [WC] 0 2 1
21.02.21
07:00
1. runda Vangelova Ani (BGR) [12] (833) 2 6 4 13 I H2H O
Persson Izabelle (SUE) [WC] 1 1 6 11
21.02.21
07:00
1. runda Drazic Mariana (CRO) [13] (861) 2 6 6 I H2H O
Manilova Maria (RUS) (1276) 0 3 2
21.02.21
07:00
1. runda Ceschi Gloria (ITA) (1011) 2 7 7 I H2H O
Corneanu Oana Smaranda (ROM) (1201) 0 6 (5) 5
21.02.21
07:00
1. runda Daubnerova Nikola (SVK) 2 6 6 I H2H O
Onal Lara (TUR) [WC] 0 0 0
21.02.21
07:00
1. runda Traversi Costanza (ITA) (1266) 2 6 7 I H2H O
Katic Vlada (ISR) [7] (693) 0 4 5
21.02.21
07:00
1. runda Olyanovskaya Valeriya (RUS) [11] (781) 2 6 6 I H2H O
0 0 1
21.02.21
08:00
1. runda Milatova Sofia (SVK) (1110) 2 6 7 10 I H2H O
Vargova Nina (SVK) 1 7 (2) 5 3
21.02.21
07:00
1. runda Bouzas Maneiro Jessica (SPA) [6] (681) 2 6 6 I H2H O
Kawagishi Nana (JPN) (1175) 0 1 1
21.02.21
07:00
1. runda Kimchi Shavit (ISR) [14] (923) 2 6 6 I H2H O
Sevcikova Linda (CEH) 0 3 2
21.02.21
07:00
1. runda Grekul Elena (UCR) 2 5 6 11 I H2H O
Skachkova Katsiaryna (BLR) (1276) 1 7 4 9
21.02.21
07:00
1. runda Dagan Fruchtman Mika (ISR) [WC] 2 6 6 I H2H O
Kharchenko Maryna (UCR) [WC] 0 0 0
21.02.21
07:00
1. runda Sewing Sofia (USA) [5] (669) 2 6 6 I H2H O
De Ezcurra Leire (FRA) 0 2 1
21.02.21
08:00
1. runda Lizarazo Yuliana (COL) [1] (587) 2 6 6 I H2H O
Martinich Ivania (CHL) (1008) 0 0 2
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+