autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Oeiras (IV) I 2021 / Portugalia, zgura , ATP Oeiras (IV) I 2021 Tenis live calificare |
|||||||||||
19.04.21 11:20 |
optimi de finala | Poznikhirenko Ganna (UCR) [8] (466) | 44.62% | 2 | 6 | 6 | 2.13 | I H2H O | |||
Jimenez Kasintseva Victoria (AND) [15] (913) | 55.38% | 0 | 3 | 1 | 1.60 | ||||||
19.04.21 11:25 |
optimi de finala | Monnet Carole (FRA) [1] (388) | 61.93% | 2 | 6 | 6 | 1.06 | I H2H O | |||
Parres Azcoitia Olga (SPA) [14] (847) | 38.07% | 0 | 1 | 3 | 6.65 | ||||||
19.04.21 11:30 |
optimi de finala | Shapatava Sophia (GEO) [2] (389) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Choi Ji-Hee (KOS) [13] (814) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
19.04.21 11:25 |
optimi de finala | Duerst Jenny (ELV) [12] (722) | 46.67% | 2 | 6 | 2 | 10 | 2.62 | I H2H O | ||
Cakarevic Sara (FRA) [4] (413) | 53.33% | 1 | 4 | 6 | 1 | 1.44 | |||||
19.04.21 11:25 |
optimi de finala | Lamens Suzan (HOL) [3] (411) | 60.77% | 2 | 6 | 6 | 1.18 | I H2H O | |||
Drahota Szabo Dorka (HUN) [11] (674) | 39.23% | 0 | 2 | 4 | 3.93 | ||||||
19.04.21 13:05 |
optimi de finala | Saez Larra Olga (SPA) [5] (424) | 48.78% | 2 | 1 | 7 | 10 | 1.77 | I H2H O | ||
Gutierrez Carrasco Maria (SPA) [9] (521) | 51.22% | 1 | 6 | 6 (4) | 5 | 1.88 | |||||
19.04.21 13:25 |
optimi de finala | Herrmann Sina (GER) [6] (448) | 55.34% | 2 | 6 | 6 | 2.10 | I H2H O | |||
Jacquemot Elsa (FRA) [10] (530) | 44.66% | 0 | 4 | 4 | 1.64 | ||||||
19.04.21 13:05 |
optimi de finala | Webley-Smith Emily (MB) [7] (453) | 59.12% | 2 | 6 | 6 | 1.37 | I H2H O | |||
Dapkute Iveta (LIT) [16] (976) | 40.88% | 0 | 3 | 1 | 2.69 | ||||||
18.04.21 14:00 |
1. runda | Jimenez Kasintseva Victoria (AND) [15] (913) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Reis Carolina Caetano (POR) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
18.04.21 14:00 |
1. runda | Poznikhirenko Ganna (UCR) [8] (466) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Silva Alexandra (POR) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
18.04.21 14:00 |
1. runda | Dapkute Iveta (LIT) [16] (976) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Madile Debora (POR) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
18.04.21 14:00 |
1. runda | Webley-Smith Emily (MB) [7] (453) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kempster Sashi (MB) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
18.04.21 14:00 |
1. runda | Jacquemot Elsa (FRA) [10] (530) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Van Harten Nicole (HOL) [WC] | 0 | 0 | 0 | ||||||||
18.04.21 11:00 |
1. runda | Parres Azcoitia Olga (SPA) [14] (847) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Guedes Mafalda (POR) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
18.04.21 11:00 |
1. runda | Shapatava Sophia (GEO) [2] (389) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Oliveira Ines (POR) (1362) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
18.04.21 11:00 |
1. runda | Choi Ji-Hee (KOS) [13] (814) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Morais Matilde (POR) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
18.04.21 12:30 |
1. runda | Lamens Suzan (HOL) [3] (411) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Andre Maria (POR) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
18.04.21 12:30 |
1. runda | Drahota Szabo Dorka (HUN) [11] (674) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Azadinho Carolina (POR) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
18.04.21 12:30 |
1. runda | Cakarevic Sara (FRA) [4] (413) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Garcia Maria (VEN) [WC] | 0 | 0 | 0 | ||||||||
18.04.21 12:30 |
1. runda | Duerst Jenny (ELV) [12] (722) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Santos Maria (POR) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
18.04.21 14:00 |
1. runda | Saez Larra Olga (SPA) [5] (424) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pinto Sofia (POR) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
18.04.21 14:00 |
1. runda | Gutierrez Carrasco Maria (SPA) [9] (521) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Casaca Beatriz (POR) [WC] | 0 | 0 | 0 | ||||||||
18.04.21 14:00 |
1. runda | Herrmann Sina (GER) [6] (448) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Dzalamidze Natela (GEO) (1034) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
18.04.21 11:00 |
1. runda | Monnet Carole (FRA) [1] (388) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lanca Sara (POR) (1055) | 0 | 3 | 3 |