autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Kiryat Motzkin 2021 / Israel, hard , ATP Kiryat Motzkin 2021 Tenis live calificare |
|||||||||||
25.10.21 09:00 |
optimi de finala | Kalandarov Sabrina (ISR) [8] | 39.34% | 2 | 6 | 6 | 1.99 | I H2H O | |||
Yankovskaya Zlata (RUS) [10] | 60.66% | 0 | 4 | 3 | 1.71 | ||||||
25.10.21 10:55 |
optimi de finala | Bondarenko Maria (RUS) [1] (627) | 63.13% | 2 | 6 | 6 | 1.02 | I H2H O | |||
Malykhin Tali (ISR) [15] | 36.87% | 0 | 0 | 0 | 8.82 | ||||||
25.10.21 09:00 |
optimi de finala | Parazinskaite Akvile (LIT) [2] (783) | 55.05% | 2 | 6 | 6 | 1.30 | I H2H O | |||
Dabah Adva (ISR) [12] (1239) | 44.95% | 0 | 3 | 2 | 3.29 | ||||||
25.10.21 09:00 |
optimi de finala | Dagan Fruchtman Mika (ISR) [3] (887) | 60.55% | 2 | 7 | 6 | 1.07 | I H2H O | |||
Zack Alian (ISR) | 39.45% | 0 | 5 | 4 | 6.50 | ||||||
25.10.21 09:00 |
optimi de finala | Oved Liam (ISR) [14] | 44.36% | 2 | 7 | 6 | 5.08 | I H2H O | |||
Babel Oceane (FRA) [4] (932) | 55.64% | 0 | 6 (6) | 2 | 1.12 | ||||||
25.10.21 11:00 |
optimi de finala | Petretic Laia (FRA) [9] | 46.61% | 2 | 6 | 6 | 1.07 | I H2H O | |||
Monakhova Dariia (RUS) | 53.39% | 0 | 2 | 1 | 7.50 | ||||||
25.10.21 10:40 |
optimi de finala | Nekhorosheva Diana (RUS) [16] | 52.51% | 2 | 6 | 6 | 10 | 2.55 | I H2H O | ||
Younes Kristin (ISR) [6] (1360) | 47.49% | 1 | 4 | 7 (4) | 6 | 1.44 | |||||
25.10.21 09:00 |
optimi de finala | Koldobski Koral (ISR) [7] (1442) | 45.36% | 2 | 6 | 6 | 2.25 | I H2H O | |||
Arol Wiegand Shiran (ISR) [13] (1226) | 54.64% | 0 | 2 | 4 | 1.57 | ||||||
24.10.21 11:00 |
1. runda | Yankovskaya Zlata (RUS) [10] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bruner Nitzan (ISR) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
24.10.21 11:30 |
1. runda | Kalandarov Sabrina (ISR) [8] | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Kivity Ofer (ISR) | 1 | 1 | 6 | 7 | |||||||
24.10.21 09:00 |
1. runda | Arol Wiegand Shiran (ISR) [13] (1226) | 2 | 6 | 2 | 10 | I H2H O | ||||
Yaron Emmy (ISR) | 1 | 2 | 6 | 6 | |||||||
24.10.21 11:30 |
1. runda | Koldobski Koral (ISR) [7] (1442) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Smelansky Diana (ISR) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
24.10.21 09:00 |
1. runda | Nekhorosheva Diana (RUS) [16] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gamliel Agam (ISR) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
24.10.21 09:00 |
1. runda | Malykhin Tali (ISR) [15] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Buhadana Shira (ISR) [WC] | 0 | 2 | 4 | ||||||||
24.10.21 11:30 |
1. runda | Parazinskaite Akvile (LIT) [2] (783) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ben Hamo Daniela (ISR) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
24.10.21 09:00 |
1. runda | Dabah Adva (ISR) [12] (1239) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sivan Shira Rachel (ISR) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
24.10.21 09:00 |
1. runda | Dagan Fruchtman Mika (ISR) [3] (887) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Khourssany Rasha (ISR) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
24.10.21 09:00 |
1. runda | Zack Alian (ISR) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sandoiu Shtein Stefani (ISR) [11] | 0 | 0 | 0 | ||||||||
24.10.21 09:00 |
1. runda | Babel Oceane (FRA) [4] (932) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bychenko Aya (ISR) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
24.10.21 11:30 |
1. runda | Oved Liam (ISR) [14] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Dekel Tal (ISR) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
24.10.21 09:00 |
1. runda | Monakhova Dariia (RUS) | 2 | 5 | 6 | 11 | I H2H O | ||||
Kaul Maria Lota (EST) [5] (1245) | 1 | 7 | 2 | 9 | |||||||
24.10.21 09:00 |
1. runda | Petretic Laia (FRA) [9] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Cohen Sapir (ISR) [WC] | 0 | 4 | 3 | ||||||||
24.10.21 11:30 |
1. runda | Younes Kristin (ISR) [6] (1360) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mishieva Nikol (RUS) [WC] | 0 | 2 | 3 | ||||||||
24.10.21 09:00 |
1. runda | Bondarenko Maria (RUS) [1] (627) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Yaffe Tamar (ISR) | 0 | 1 | 2 |