autentificare | inscriere    PARTENERI: Tenis live

EUR UTR Pro Tennis Series (exh.) 2022 / Terra, zgura
premiu / bani : 25 000 USD
22.05.22
08:30
Herea Carmen Andreea (ROM) I H2H O
Iordache Alexandra (ROM) (1338)
21.05.22
07:09
Ogescu Simona (ROM) (1028) 2 2 7 6 I H2H O
Tsoneva Mihaela (BGR) (1042) 1 6 6 1
21.05.22
07:09
Lazar Stefana (ROM) 2 6 6 I H2H O
Craciun Georgia Andreea (ROM) (560) 0 4 2
21.05.22
10:15
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (774) 2 6 6 I H2H O
Ma Shuyue (CHN) (731) 0 3 0
21.05.22
08:31
Popa Maria Sara (ROM) (1201) 2 4 6 6 I H2H O
Costache Silvia Maria (ROM) 1 6 2 1
21.05.22
11:47
Deletic Senka (SRB) 2 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 0 4 3
21.05.22
10:51
Anil Cemre (TUR) (1559) 2 6 6 I H2H O
Iancu Alexia-Shara (ROM) 0 3 3
21.05.22
13:45
Ionescu Eva Maria (ROM) 2 6 6 I H2H O
Sezer Melis (TUR) (1211) 0 4 4
21.05.22
12:42
Gvozdenovic Sara (SRB) 2 6 6 I H2H O
Plesa Denisa Elena (ROM) 0 1 2
21.05.22
15:40
Ionescu Iulia Andreea (ROM) 2 7 7 I H2H O
Goina Patricia Georgiana (ROM) 0 5 6
20.05.22
07:00
Lazar Stefana (ROM) I H2H O
Iancu Alexia-Shara (ROM)
20.05.22
08:00
Popa Maria Sara (ROM) (1201) I H2H O
Tsoneva Mihaela (BGR) (1042)
20.05.22
08:00
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (774) 2 6 6 6 I H2H O
Sezer Melis (TUR) (1211) 1 1 7 2
20.05.22
08:00
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 2 6 7 I H2H O
Herea Carmen Andreea (ROM) 0 4 6
20.05.22
11:16
Plesa Denisa Elena (ROM) 2 7 6 I H2H O
Ma Shuyue (CHN) (731) 0 6 3
20.05.22
12:35
Goina Patricia Georgiana (ROM) 2 6 7 I H2H O
Deletic Senka (SRB) 0 2 6
20.05.22
14:30
Anil Cemre (TUR) (1559) 2 6 3 6 I H2H O
Iordache Alexandra (ROM) (1338) 1 0 6 3
20.05.22
13:05
Craciun Georgia Andreea (ROM) (560) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 0 1 3
19.05.22
09:10
Costache Silvia Maria (ROM) 2 6 6 I H2H O
Craciun Georgia Andreea (ROM) (560) 0 3 3
19.05.22
07:20
Ma Shuyue (CHN) (731) 2 4 7 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (ROM) 1 6 5 4
19.05.22
07:17
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (774) 2 6 6 I H2H O
Ogescu Simona (ROM) (1028) 0 3 3
19.05.22
09:57
Goina Patricia Georgiana (ROM) 2 6 6 I H2H O
Sezer Melis (TUR) (1211) 0 2 4
19.05.22
09:00
Tsoneva Mihaela (BGR) (1042) 2 6 6 I H2H O
Iordache Alexandra (ROM) (1338) 0 4 2
19.05.22
12:45
Costache Silvia Maria (ROM) 2 7 3 7 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 1 6 6 6
19.05.22
12:45
Ionescu Iulia Andreea (ROM) 2 6 6 6 I H2H O
Plesa Denisa Elena (ROM) 1 7 1 0
19.05.22
16:25
Craciun Georgia Andreea (ROM) (560) 2 6 6 I H2H O
Herea Carmen Andreea (ROM) 0 4 1
19.05.22
15:00
Ma Shuyue (CHN) (731) 2 6 6 I H2H O
Iancu Alexia-Shara (ROM) 0 2 1
18.05.22
14:50
Popa Maria Sara (ROM) (1201) 2 6 6 I H2H O
Anil Cemre (TUR) (1559) 0 0 0
18.05.22
10:00
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (774) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (SRB) 0 2 1
18.05.22
15:52
Ogescu Simona (ROM) (1028) 2 7 6 I H2H O
Sezer Melis (TUR) (1211) 0 6 4
18.05.22
17:00
Gvozdenovic Sara (SRB) 2 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 0 3 2
18.05.22
18:30
Lazar Stefana (ROM) 2 7 6 I H2H O
Plesa Denisa Elena (ROM) 0 5 2
17.05.22
07:05
Sezer Melis (TUR) (1211) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (SRB) 0 0 3
17.05.22
08:00
Craciun Georgia Andreea (ROM) (560) 2 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 0 4 2
17.05.22
08:46
Ogescu Simona (ROM) (1028) 2 6 6 I H2H O
Goina Patricia Georgiana (ROM) 0 1 0
17.05.22
10:04
Herea Carmen Andreea (ROM) 2 6 6 I H2H O
Costache Silvia Maria (ROM) 0 3 3
17.05.22
10:07
Iordache Alexandra (ROM) (1338) 2 6 4 6 I H2H O
Popa Maria Sara (ROM) (1201) 1 1 6 3
16.05.22
11:17
Ogescu Simona (ROM) (1030) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (SRB) 0 2 1
16.05.22
09:54
Tsoneva Mihaela (BGR) (1047) 2 6 6 I H2H O
Anil Cemre (TUR) (1559) 0 2 1
16.05.22
13:07
Herea Carmen Andreea (ROM) 2 6 7 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 0 2 5
16.05.22
07:12
Lazar Stefana (ROM) 2 4 6 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (ROM) 1 6 4 2
16.05.22
09:04
Costache Silvia Maria (ROM) 2 1 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 1 6 4 0
16.05.22
09:54
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (758) 2 6 6 I H2H O
Goina Patricia Georgiana (ROM) 0 3 1
15.05.22
08:08
Zlochova Zuzana (SVK) (538) 2 6 6 I H2H O
Kostova Elitsa (BGR) (323) 0 3 0
15.05.22
08:09
Vaneva Zinovia (BGR) (1495) 2 6 6 I H2H O
Sezer Melis (TUR) (1215) 0 2 0
15.05.22
10:13
Borodulina Victoria (RUS) 2 6 4 6 I H2H O
Safarova Zdena (CEH) (1460) 1 4 6 2
15.05.22
09:45
Lazar Stefana (ROM) I H2H O
Iordache Alexandra (ROM) (1335)
15.05.22
10:13
Iordache Alexandra (ROM) (1335) 2 6 5 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 1 3 7 2
14.05.22
14:45
Safarova Zdena (CEH) (1460) 2 6 6 I H2H O
Anil Cemre (TUR) (1559) 0 1 2
14.05.22
12:26
Sezer Melis (TUR) (1215) 2 4 6 6 I H2H O
Mikaca Sara (BsH) 1 6 2 1
14.05.22
12:11
Borodulina Victoria (RUS) 2 7 1 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 1 6 6 2
14.05.22
10:34
Kostova Elitsa (BGR) (323) 2 6 6 I H2H O
Jerolimov Chiara (CRO) 0 4 0
14.05.22
10:01
Zlochova Zuzana (SVK) (538) 2 6 1 6 I H2H O
Svetac Sara (CRO) 1 2 6 0
14.05.22
10:01
Iordache Alexandra (ROM) (1335) 2 6 7 I H2H O
Deletic Senka (SRB) 0 2 5
13.05.22
08:09
Malesevic Tamara (SRB) (970) 2 7 6 I H2H O
Anil Cemre (TUR) (1559) 0 6 2
13.05.22
08:09
Vaneva Zinovia (BGR) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) (1495) 0 0 1
13.05.22
11:15
Gemovic Elena (SRB) 2 6 6 I H2H O
Svetac Sara (CRO) (1518) 0 3 2
13.05.22
11:55
Gvozdenovic Sara (SRB) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (SRB) 0 3 2
13.05.22
10:19
Sezer Melis (TUR) (993) 1 3 5 I H2H O
Chlpac Agustina (ARG) (1215) 0 6 0
13.05.22
10:02
Kostova Elitsa (BGR) (323) 2 6 6 I H2H O
Iordache Alexandra (ROM) (1335) 0 1 0
13.05.22
12:45
Zlochova Zuzana (SVK) 2 6 6 I H2H O
Lopicic Andjela (SRB) (538) 0 0 2
13.05.22
12:45
Sokovic Nevena (SRB) (1553) 1 6 3 I H2H O
Kempster Sashi (MB) 0 2 1
12.05.22
08:09
Kempster Sashi (MB) 2 6 6 I H2H O
Safarova Zdena (CEH) (1460) 0 2 1
12.05.22
08:07
Zlochova Zuzana (SVK) (538) 2 6 6 I H2H O
Sokovic Nevena (SRB) (1553) 0 2 3
12.05.22
09:47
Jerolimov Chiara (CRO) 2 6 6 I H2H O
Malesevic Tamara (SRB) (970) 0 0 3
12.05.22
09:39
Vaneva Zinovia (BGR) (1495) 2 6 6 I H2H O
Anil Cemre (TUR) (1559) 0 2 2
12.05.22
10:00
Borodulina Victoria (RUS) 2 7 6 I H2H O
Iordache Alexandra (ROM) (1335) 0 5 2
12.05.22
10:00
Kostova Elitsa (BGR) (323) 2 6 6 I H2H O
Sezer Melis (TUR) (1215) 0 3 3
12.05.22
12:56
Mikaca Sara (BsH) 2 6 6 I H2H O
Gemovic Elena (SRB) (1518) 0 3 4
12.05.22
11:30
Svetac Sara (CRO) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 0 3 1
11.05.22
08:05
Svetac Sara (CRO) 2 6 6 I H2H O
Mikaca Sara (BsH) 0 4 2
11.05.22
08:05
Gemovic Elena (SRB) (1518) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (SRB) 0 1 1
11.05.22
10:04
Safarova Zdena (CEH) (1460) 2 6 6 I H2H O
Sokovic Nevena (SRB) (1553) 0 3 2
11.05.22
09:35
Lopicic Andjela (SRB) I H2H O
Kempster Sashi (MB)
11.05.22
10:00
Anil Cemre (TUR) (1559) 2 4 6 6 I H2H O
Jerolimov Chiara (CRO) 1 6 1 2
11.05.22
10:00
Malesevic Tamara (SRB) (970) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 0 2 1
11.05.22
11:30
Chlpac Agustina (ARG) (993) 2 6 6 I H2H O
Iordache Alexandra (ROM) (1335) 0 3 4
11.05.22
11:30
Kostova Elitsa (BGR) (323) 2 6 6 I H2H O
Borodulina Victoria (RUS) 0 1 2
10.05.22
09:03
Sezer Melis (TUR) (1215) 2 6 6 I H2H O
Borodulina Victoria (RUS) 0 3 2
10.05.22
08:00
Kostova Elitsa (BGR) (323) 2 6 6 I H2H O
Chlpac Agustina (ARG) (993) 0 2 2
10.05.22
10:31
Mikaca Sara (BsH) 2 7 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 0 6 3
10.05.22
08:30
Svetac Sara (CRO) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (SRB) 0 2 4
10.05.22
12:30
Zlochova Zuzana (SVK) (538) 2 7 6 I H2H O
Safarova Zdena (CEH) (1460) 0 5 4
10.05.22
12:00
Lopicic Andjela (SRB) 2 6 6 I H2H O
Sokovic Nevena (SRB) (1553) 0 3 4
10.05.22
14:37
Jerolimov Chiara (CRO) 2 5 6 6 I H2H O
Vaneva Zinovia (BGR) (1495) 1 7 2 2
10.05.22
14:40
Anil Cemre (TUR) (1559) 2 6 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 1 7 1 2
09.05.22
10:05
Jerolimov Chiara (CRO) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 0 2 3
09.05.22
10:15
Vaneva Zinovia (BGR) (1499) 2 6 6 I H2H O
Malesevic Tamara (SRB) (965) 0 3 1
09.05.22
11:39
Sezer Melis (TUR) (1183) 2 6 6 I H2H O
Iordache Alexandra (ROM) (1335) 0 1 2
09.05.22
10:30
Chlpac Agustina (ARG) (991) 2 6 6 I H2H O
Borodulina Victoria (RUS) 0 3 3
09.05.22
13:06
Mikaca Sara (BsH) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (SRB) 0 1 4
09.05.22
13:17
Lopicic Andjela (SRB) 2 6 6 I H2H O
Safarova Zdena (CEH) (1460) 0 2 3
09.05.22
14:45
Gemovic Elena (SRB) (1526) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 0 4 3
09.05.22
13:30
Zlochova Zuzana (SVK) (531) 2 6 6 I H2H O
Kempster Sashi (MB) 0 2 1
08.05.22
08:00
Escauriza Lara (PRI) (764) 2 6 6 I H2H O
Lantigua De La Nuez Ana (SPA) (794) 0 2 0
08.05.22
08:04
Koussenkova Valeria (SPA) (1341) 2 6 6 I H2H O
Jurna Elizabeth (EST) 0 3 3
08.05.22
09:58
Hodzic Mina (GER) (1142) 2 7 6 I H2H O
Da Silva Fick Gabriella (AUS) (684) 0 6 1
08.05.22
09:45
Lopez Alcaraz Esther (SPA) 1 6 3 I H2H O
Baglow Eleanor (MB) 0 4 2
08.05.22
11:30
Yakunina Taisia (RUS) 2 6 6 I H2H O
Avdeeva Valeria (RUS) 0 1 3
07.05.22
08:00
Hodzic Mina (GER) (1142) 2 7 5 6 I H2H O
Krasnova Daria (RUS) (1135) 1 5 7 2
07.05.22
08:00
Da Silva Fick Gabriella (AUS) (684) 2 6 6 I H2H O
Alogo Piqueras Gloria (SPA) 0 3 4
07.05.22
08:30
Kannan Annika (IND) 1 7 I H2H O
Jurna Elizabeth (EST) 0 5
07.05.22
14:49
Lantigua De La Nuez Ana (SPA) (794) 2 4 6 6 I H2H O
Gomez Victoria (SPA) 1 6 1 0
07.05.22
14:30
Ureke Anna (RUS) (638) I H2H O
Baglow Eleanor (MB)
07.05.22
12:38
Yakunina Taisia (RUS) 2 6 7 I H2H O
Ferlito Alice (SPA) 0 2 5
07.05.22
12:29
Avdeeva Valeria (RUS) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 0 4 4
06.05.22
13:51
Da Silva Fick Gabriella (AUS) (684) 2 6 6 I H2H O
Kannan Annika (IND) 0 0 1
06.05.22
15:15
Hodzic Mina (GER) (1142) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 0 3 1
06.05.22
11:39
Baglow Eleanor (MB) 2 7 6 I H2H O
Ferlito Alice (SPA) 0 5 3
06.05.22
09:06
Escauriza Lara (PRI) (764) 2 6 6 I H2H O
Jurna Elizabeth (EST) 0 3 2
06.05.22
12:42
Gomez Victoria (SPA) 2 7 6 I H2H O
Lopez Alcaraz Esther (SPA) 0 5 2
06.05.22
10:53
Khan Iman (MB) 2 6 6 I H2H O
Avdeeva Valeria (RUS) 0 2 3
06.05.22
09:06
Ureke Anna (RUS) (638) 2 6 3 7 I H2H O
Lantigua De La Nuez Ana (SPA) (794) 1 1 6 5
05.05.22
08:00
Komano Margaux (FRA) (1363) 2 6 6 I H2H O
Khan Iman (MB) 0 3 2
05.05.22
08:00
Da Silva Fick Gabriella (AUS) (684) 1 6 1 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1559) 0 0 0
05.05.22
08:30
Lantigua De La Nuez Ana (SPA) (794) 2 6 6 I H2H O
Yakunina Taisia (RUS) 0 4 3
05.05.22
09:08
Krasnova Daria (RUS) (1135) 2 6 6 I H2H O
Ureke Anna (RUS) (638) 0 4 4
05.05.22
11:28
Escauriza Lara (PRI) (764) 2 7 7 I H2H O
Baglow Eleanor (MB) 0 5 6
05.05.22
11:53
Alogo Piqueras Gloria (SPA) 2 3 6 6 I H2H O
Ferlito Alice (SPA) 1 6 3 2
05.05.22
13:49
Lopez Alcaraz Esther (SPA) 2 4 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (SPA) (1341) 1 6 2 1
05.05.22
11:30
Hodzic Mina (GER) (1142) 2 7 6 I H2H O
Gomez Victoria (SPA) 0 5 2
04.05.22
08:00
Alogo Piqueras Gloria (SPA) 2 6 4 6 I H2H O
Baglow Eleanor (MB) 1 3 6 2
04.05.22
08:06
Ferlito Alice (SPA) 2 6 2 6 I H2H O
Jurna Elizabeth (EST) 1 1 6 3
04.05.22
08:30
Lopez Alcaraz Esther (SPA) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 0 2 2
04.05.22
11:55
Komano Margaux (FRA) (1363) 2 7 7 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1559) 0 6 6
04.05.22
12:24
Kannan Annika (IND) 2 2 6 6 I H2H O
Khan Iman (MB) 1 6 2 4
04.05.22
11:30
Ureke Anna (RUS) (638) 2 6 6 I H2H O
Yakunina Taisia (RUS) 0 1 2
04.05.22
14:56
Lantigua De La Nuez Ana (SPA) (794) 2 6 3 6 I H2H O
Miret Avante Berta (SPA) 1 1 6 3
04.05.22
10:22
Gomez Victoria (SPA) 2 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (SPA) (1341) 0 3 3
03.05.22
08:00
Hodzic Mina (GER) (1142) 2 4 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (SPA) (1341) 1 6 1 4
03.05.22
10:11
Da Silva Fick Gabriella (AUS) (684) 2 1 6 6 I H2H O
Komano Margaux (FRA) (1363) 1 6 3 2
03.05.22
10:00
Ugrelidze Nina (USA) (1559) 2 6 6 I H2H O
Kannan Annika (IND) 0 4 3
03.05.22
13:55
Krasnova Daria (RUS) (1135) 2 6 7 I H2H O
Yakunina Taisia (RUS) 0 1 5
03.05.22
10:40
Ureke Anna (RUS) (638) 2 3 7 6 I H2H O
Miret Avante Berta (SPA) 1 6 6 2
03.05.22
13:00
Alogo Piqueras Gloria (SPA) 2 6 6 I H2H O
Escauriza Lara (PRI) (764) 0 3 2
03.05.22
11:30
Jurna Elizabeth (EST) 2 6 7 I H2H O
Baglow Eleanor (MB) 0 4 5
03.05.22
08:04
Gomez Victoria (SPA) 2 7 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 0 6 0
02.05.22
08:08
Alogo Piqueras Gloria (SPA) 2 6 6 I H2H O
Jurna Elizabeth (EST) 0 2 1
02.05.22
09:41
Koussenkova Valeria (SPA) (1341) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 0 2 2
02.05.22
08:30
Miret Avante Berta (SPA) 2 6 6 I H2H O
Yakunina Taisia (RUS) 0 4 2
02.05.22
10:58
Hodzic Mina (GER) (1142) 2 6 3 6 I H2H O
Lopez Alcaraz Esther (SPA) 1 0 6 1
02.05.22
10:00
Escauriza Lara (PRI) (764) 2 7 6 I H2H O
Ferlito Alice (SPA) 0 6 1
02.05.22
11:30
Komano Margaux (FRA) (1363) I H2H O
Petrovic Andjela (ELV)
02.05.22
13:55
Da Silva Fick Gabriella (AUS) (684) 2 0 6 6 I H2H O
Khan Iman (MB) 1 6 0 2
02.05.22
08:00
Lantigua De La Nuez Ana (SPA) (794) 2 6 7 I H2H O
Krasnova Daria (RUS) (1135) 0 3 6
02.05.22
14:05
Komano Margaux (FRA) (1363) 2 6 7 I H2H O
Kannan Annika (IND) 0 3 6
01.05.22
08:06
Jacob Katharina (GER) 2 7 6 I H2H O
Iancu Alexia-Shara (ROM) 0 6 3
01.05.22
08:00
Kajevic Ena (CRO) (1363) 1 6 4 I H2H O
Deletic Senka (SRB) 0 1 6
01.05.22
10:04
Ciobanu Daniela (MLD) (1231) 2 6 6 I H2H O
Luboldt Leah (GER) 0 2 0
01.05.22
11:42
Avdeeva Julia (RUS) (613) 2 7 6 I H2H O
Perrin Conny (ELV) (240) 0 5 4
30.04.22
08:10
Safarova Zdena (CEH) (1460) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 0 3 4
30.04.22
08:09
Panackova Marketa (CEH) 2 6 6 I H2H O
Sokovic Nevena (SRB) (1559) 0 4 3
30.04.22
10:11
Deletic Senka (SRB) 2 6 6 I H2H O
Lazar Annemarie (GER) 0 1 2
30.04.22
08:30
Kajevic Ena (CRO) (1363) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (LET) 0 1 1
30.04.22
11:27
Luboldt Leah (GER) 2 6 6 I H2H O
Ozerova Anna (LET) (958) 0 3 3
30.04.22
11:39
Ciobanu Daniela (MLD) (1231) 2 7 6 I H2H O
Moeller Leonie (GER) 0 5 3
30.04.22
13:15
Perrin Conny (ELV) (240) 2 6 6 I H2H O
Bojovic Jana (SRB) (944) 0 1 2
30.04.22
13:58
Avdeeva Julia (RUS) (613) 2 6 7 I H2H O
Siedliska Natalia (GER) (673) 0 4 5
29.04.22
08:00
Ozerova Anna (LET) (958) 2 6 6 I H2H O
Lazar Annemarie (GER) 0 1 3
29.04.22
11:22
Moeller Leonie (GER) 2 6 6 I H2H O
Panackova Marketa (CEH) 0 3 2
29.04.22
10:00
Iancu Alexia-Shara (ROM) 2 7 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 0 5 0
29.04.22
08:00
Sokovic Nevena (SRB) (1559) 2 6 6 I H2H O
Jacob Katharina (GER) 0 3 3
29.04.22
08:30
Bojovic Jana (SRB) (944) 2 6 6 I H2H O
Luboldt Leah (GER) 0 2 4
29.04.22
08:30
Safarova Zdena (CEH) (1460) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (LET) 0 0 0
29.04.22
12:30
Avdeeva Julia (RUS) (613) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (SRB) 0 0 1
28.04.22
08:00
Castillo Emily (GER) I H2H O
Moeller Leonie (GER)
28.04.22
08:30
Perrin Conny (ELV) (240) 2 6 6 I H2H O
Kajevic Ena (CRO) (1363) 0 4 0
28.04.22
08:30
Avdeeva Julia (RUS) (613) 2 6 6 I H2H O
Iancu Alexia-Shara (ROM) 0 1 2
28.04.22
10:00
Ciobanu Daniela (MLD) (1231) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 0 3 1
28.04.22
10:00
Sokovic Nevena (SRB) (1559) 2 4 6 7 I H2H O
Lazar Annemarie (GER) 1 6 2 5
28.04.22
11:30
Siedliska Natalia (GER) (673) 2 6 6 I H2H O
Jacob Katharina (GER) 0 3 0
27.04.22
08:08
Gvozdenovic Sara (SRB) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (SRB) 0 1 4
27.04.22
08:00
Ciobanu Daniela (MLD) (1231) 2 6 6 I H2H O
Iancu Alexia-Shara (ROM) 0 0 0
27.04.22
09:29
Siedliska Natalia (GER) (673) 2 7 6 I H2H O
Sokovic Nevena (SRB) (1559) 0 5 3
27.04.22
10:00
Perrin Conny (ELV) (240) 2 6 6 I H2H O
Castillo Emily (GER) 0 0 1
27.04.22
11:02
Panackova Marketa (CEH) 2 7 5 6 I H2H O
Kajevic Ena (CRO) (1363) 1 6 7 0
27.04.22
13:16
Bojovic Jana (SRB) (944) 2 6 7 I H2H O
Safarova Zdena (CEH) (1460) 0 2 5
26.04.22
12:00
Daems Josy (GER) I H2H O
Safarova Zdena (CEH) (1460)
26.04.22
08:00
Perrin Conny (ELV) (240) 2 6 6 I H2H O
Moeller Leonie (GER) 0 2 2
26.04.22
08:04
Deletic Senka (SRB) 2 6 6 I H2H O
Iancu Alexia-Shara (ROM) 0 1 2
26.04.22
09:55
Avdeeva Julia (RUS) (613) 2 4 7 6 I H2H O
Ciobanu Daniela (MLD) (1231) 1 6 5 1
26.04.22
09:22
Ozerova Anna (LET) (958) 2 6 4 6 I H2H O
Sokovic Nevena (SRB) (1559) 1 4 6 2
26.04.22
10:00
Siedliska Natalia (GER) (673) 2 6 6 I H2H O
Lazar Annemarie (GER) 0 1 1
26.04.22
13:56
Panackova Marketa (CEH) 2 6 6 I H2H O
Castillo Emily (GER) 0 3 1
25.04.22
13:01
Siedliska Natalia (GER) (677) 2 6 6 I H2H O
Ozerova Anna (LET) (960) 0 3 1
25.04.22
10:00
Ciobanu Daniela (MLD) (1231) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (SRB) 0 1 1
25.04.22
09:34
Moeller Leonie (GER) 2 6 3 6 I H2H O
Kajevic Ena (CRO) (1371) 1 2 6 3
25.04.22
09:30
Perrin Conny (ELV) (235) 2 6 6 I H2H O
Panackova Marketa (CEH) 0 1 0
25.04.22
11:05
Avdeeva Julia (RUS) (615) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 0 1 0
25.04.22
08:00
Bojovic Jana (SRB) (949) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Darja (LET) (389) 0 0 2
10.04.22
08:04
Duca Gabriela (ROM) (1111) 2 7 6 I H2H O
Sezer Melis (TUR) (1162) 0 5 2
10.04.22
08:03
Mihaylova Gebriela (BGR) (1156) 2 4 6 7 I H2H O
Velikova Darya (BGR) 1 6 1 5
10.04.22
09:45
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (767) 2 6 6 I H2H O
Vaneva Zinovia (BGR) (1512) 0 2 3
10.04.22
10:33
Simeva Aleksandra (MCD) 2 6 6 I H2H O
Pencheva Liya (BGR) 0 1 1
10.04.22
10:58
Ogescu Simona (ROM) (1043) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 0 1 4
09.04.22
08:00
Mihaylova Gebriela (BGR) (1156) 2 4 6 6 I H2H O
Herea Carmen Andreea (ROM) 1 6 2 3
09.04.22
08:00
Velikova Darya (BGR) I H2H O
Komano Margaux (FRA) (1327)
09.04.22
08:30
Vaneva Zinovia (BGR) (1512) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Darja (LET) (390) 0 4 3
09.04.22
08:30
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (767) 2 6 6 I H2H O
Kostova Elitsa (BGR) (316) 0 4 1
09.04.22
10:00
Simeva Aleksandra (MCD) 2 6 6 I H2H O
Iordache Alexandra (ROM) (1310) 0 2 0
09.04.22
10:00
Pencheva Liya (BGR) 2 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 0 3 3
09.04.22
13:21
Duca Gabriela (ROM) (1111) 2 6 6 I H2H O
Anil Cemre (TUR) (1580) 0 3 3
09.04.22
11:30
Sezer Melis (TUR) (1162) 2 6 4 7 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 1 2 6 5
09.04.22
13:00
Lazar Stefana (ROM) 2 3 6 6 I H2H O
Peeva Stela (BGR) 1 6 2 0
09.04.22
14:00
Ogescu Simona (ROM) (1043) 2 6 7 6 I H2H O
Semenistaja Darja (LET) (390) 1 7 6 4
08.04.22
08:30
Sezer Melis (TUR) (1162) 2 6 6 I H2H O
Peeva Stela (BGR) 0 0 0
08.04.22
08:31
Herea Carmen Andreea (ROM) 2 7 6 I H2H O
Pencheva Liya (BGR) 0 5 2
08.04.22
09:00
Mihaylova Gebriela (BGR) (1156) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (LET) 0 4 0
08.04.22
09:00
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (767) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 0 2 0
08.04.22
11:03
Anil Cemre (TUR) (1580) 2 6 7 I H2H O
Ogescu Simona (ROM) (1043) 0 3 5
08.04.22
10:30
Kostova Elitsa (BGR) (316) 2 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 0 3 0
08.04.22
12:46
Duca Gabriela (ROM) (1111) 2 7 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 0 5 2
08.04.22
??
Semenistaja Darja (LET) (390) 2 6 6 I H2H O
Komano Margaux (FRA) (1327) 0 2 1
07.04.22
08:30
Semenistaja Darja (LET) (390) 2 6 6 I H2H O
Duca Gabriela (ROM) (1111) 0 1 2
07.04.22
08:31
Komano Margaux (FRA) (1327) 2 6 6 I H2H O
Simeva Aleksandra (MCD) 0 3 1
07.04.22
09:00
Mihaylova Gebriela (BGR) (1156) 2 6 6 I H2H O
Iordache Alexandra (ROM) (1310) 0 2 0
07.04.22
09:43
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 2 6 6 I H2H O
Ogescu Simona (ROM) (1043) 0 3 2
07.04.22
11:09
Velikova Darya (BGR) 2 6 5 6 I H2H O
Anil Cemre (TUR) (1580) 1 1 7 4
07.04.22
10:30
Gvozdenovic Sara (SRB) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (LET) 0 4 0
07.04.22
12:55
Vaneva Zinovia (BGR) (1512) 2 6 6 I H2H O
Sezer Melis (TUR) (1162) 0 3 3
07.04.22
13:55
Pencheva Liya (BGR) 2 6 6 I H2H O
Peeva Stela (BGR) 0 0 1
06.04.22
08:33
Ogescu Simona (ROM) (1043) 2 2 6 6 I H2H O
Velikova Darya (BGR) 1 6 4 3
06.04.22
08:30
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (767) 2 6 6 I H2H O
Mihaylova Gebriela (BGR) (1156) 0 2 3
06.04.22
10:25
Iordache Alexandra (ROM) (1310) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (LET) 0 4 4
06.04.22
10:00
Kostova Elitsa (BGR) (316) 2 6 6 I H2H O
Anil Cemre (TUR) (1580) 0 3 3
06.04.22
11:30
Vaneva Zinovia (BGR) (1512) 2 6 6 I H2H O
Peeva Stela (BGR) 0 2 0
06.04.22
12:07
Herea Carmen Andreea (ROM) 2 7 7 I H2H O
Sezer Melis (TUR) (1162) 0 6 6
06.04.22
13:00
Semenistaja Darja (LET) (390) 2 6 6 I H2H O
Simeva Aleksandra (MCD) 0 0 1
06.04.22
13:27
Komano Margaux (FRA) (1327) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 0 3 4
05.04.22
08:32
Duca Gabriela (ROM) (1111) 2 6 6 I H2H O
Simeva Aleksandra (MCD) 0 3 3
05.04.22
08:30
Semenistaja Darja (LET) (390) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 0 1 1
05.04.22
10:20
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (767) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (LET) 0 1 0
05.04.22
11:20
Vaneva Zinovia (BGR) (1512) 2 3 6 6 I H2H O
Pencheva Liya (BGR) 1 6 1 3
05.04.22
10:30
Herea Carmen Andreea (ROM) I H2H O
Botusharova Borislava (BGR) (1104)
05.04.22
12:19
Velikova Darya (BGR) 2 5 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 1 7 2 4
05.04.22
12:58
Kostova Elitsa (BGR) (316) 2 6 6 I H2H O
Ogescu Simona (ROM) (1043) 0 1 2
05.04.22
09:53
Gvozdenovic Sara (SRB) 2 6 6 I H2H O
Iordache Alexandra (ROM) (1310) 0 3 1
05.04.22
11:47
Herea Carmen Andreea (ROM) 2 6 6 I H2H O
Peeva Stela (BGR) 0 1 0
04.04.22
08:30
Simeva Aleksandra (MCD) 2 6 5 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 1 3 7 3
04.04.22
08:30
Komano Margaux (FRA) (1335) 2 6 6 I H2H O
Duca Gabriela (ROM) (1112) 0 1 4
04.04.22
10:23
Mihaylova Gebriela (BGR) (1153) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 0 0 3
04.04.22
12:05
Anil Cemre (TUR) (1548) 2 4 7 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 1 6 5 4
04.04.22
11:30
Kostova Elitsa (BGR) (312) 2 6 6 I H2H O
Velikova Darya (BGR) 0 4 0
04.04.22
13:00
Sezer Melis (TUR) (1161) 2 6 3 6 I H2H O
Pencheva Liya (BGR) 1 0 6 1
04.04.22
15:00
Vaneva Zinovia (BGR) (1522) 2 6 6 I H2H O
Herea Carmen Andreea (ROM) 0 4 0
03.04.22
08:30
Terziyska Julia (BGR) (521) 2 7 6 I H2H O
Semenistaja Darja (LET) (397) 0 5 2
03.04.22
08:31
Duca Gabriela (ROM) (1112) 2 6 7 I H2H O
Anil Cemre (TUR) (1548) 0 1 5
03.04.22
10:07
Simion Oana Georgeta (ROM) (425) 2 6 3 6 I H2H O
Vaneva Zinovia (BGR) (1522) 1 1 6 2
03.04.22
10:05
Botusharova Borislava (BGR) (1104) 2 3 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 1 6 3 0
03.04.22
11:59
Velikova Darya (BGR) 2 6 6 I H2H O
Peeva Stela (BGR) 0 2 0
02.04.22
08:00
Simion Oana Georgeta (ROM) (425) 2 6 6 I H2H O
Dimitrova Katerina (BGR) (1312) 0 1 0
02.04.22
08:02
Vaneva Zinovia (BGR) (1522) 2 6 6 I H2H O
Bartone Kamilla (LET) (379) 0 3 3
02.04.22
09:17
Semenistaja Darja (LET) (397) 2 6 6 I H2H O
Craciun Georgia Andreea (ROM) (596) 0 3 3
02.04.22
09:32
Terziyska Julia (BGR) (521) 2 3 7 6 I H2H O
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (763) 1 6 6 2
02.04.22
10:32
Duca Gabriela (ROM) (1112) 2 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 0 4 4
02.04.22
12:02
Anil Cemre (TUR) (1548) 2 6 6 I H2H O
Sezer Melis (TUR) (1161) 0 3 3
02.04.22
13:15
Botusharova Borislava (BGR) (1104) 2 3 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 1 6 2 0
02.04.22
12:08
Lazar Stefana (ROM) 2 7 2 6 I H2H O
Mihaylova Gebriela (BGR) (1153) 1 6 6 4
02.04.22
14:56
Velikova Darya (BGR) 2 7 4 7 I H2H O
Pencheva Liya (BGR) 1 6 6 5
01.04.22
08:30
Semenistaja Darja (LET) (397) 2 6 7 I H2H O
Bartone Kamilla (LET) (379) 0 4 5
01.04.22
08:32
Anil Cemre (TUR) (1548) 2 6 6 I H2H O
Velikova Darya (BGR) 0 4 3
01.04.22
10:30
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (763) 2 7 3 6 I H2H O
Duca Gabriela (ROM) (1112) 1 6 6 3
01.04.22
10:08
Botusharova Borislava (BGR) (1104) 2 6 6 I H2H O
Pencheva Liya (BGR) 0 1 2
01.04.22
10:30
Vaneva Zinovia (BGR) (1522) 2 6 7 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 0 0 5
01.04.22
10:30
Terziyska Julia (BGR) (521) 2 6 6 I H2H O
Sezer Melis (TUR) (1161) 0 2 2
01.04.22
12:00
Dimitrova Katerina (BGR) (1312) 2 6 6 I H2H O
Simeva Aleksandra (MCD) 0 2 4
01.04.22
13:00
Craciun Georgia Andreea (ROM) (596) 2 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 0 4 3
31.03.22
08:30
Craciun Georgia Andreea (ROM) (596) 2 7 3 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 1 5 6 1
31.03.22
08:31
Dimitrova Katerina (BGR) (1312) 2 7 2 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 1 5 6 2
31.03.22
10:43
Duca Gabriela (ROM) (1112) 2 4 6 6 I H2H O
Kouzmanov Isabelle (USA) 1 6 2 1
31.03.22
10:36
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (763) 2 7 6 I H2H O
Vaneva Zinovia (BGR) (1522) 0 6 4
31.03.22
13:53
Simion Oana Georgeta (ROM) (425) 2 6 6 I H2H O
Sezer Melis (TUR) (1161) 0 2 4
31.03.22
??
Terziyska Julia (BGR) (521) 2 6 6 I H2H O
Pencheva Liya (BGR) 0 0 2
31.03.22
10:43
Bartone Kamilla (LET) (379) 2 6 6 I H2H O
Mihaylova Gebriela (BGR) (1153) 0 3 3
31.03.22
10:43
Semenistaja Darja (LET) (397) 2 6 6 I H2H O
Anil Cemre (TUR) (1548) 0 4 0
30.03.22
08:33
Terziyska Julia (BGR) (521) 2 6 6 I H2H O
Simion Oana Georgeta (ROM) (425) 0 0 0
30.03.22
09:40
Duca Gabriela (ROM) (1112) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 0 3 0
30.03.22
08:30
Sezer Melis (TUR) (1161) 2 6 4 6 I H2H O
Botusharova Borislava (BGR) (1104) 1 4 6 4
30.03.22
10:35
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (763) 2 7 7 I H2H O
Kouzmanov Isabelle (USA) 0 5 6
30.03.22
10:30
Semenistaja Darja (LET) (397) 2 6 6 I H2H O
Mihaylova Gebriela (BGR) (1153) 0 0 4
30.03.22
10:30
Craciun Georgia Andreea (ROM) (596) 2 6 6 I H2H O
Simeva Aleksandra (MCD) 0 3 3
30.03.22
11:00
Bartone Kamilla (LET) (379) 2 6 6 I H2H O
Velikova Darya (BGR) 0 2 3
30.03.22
12:04
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 2 6 3 7 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 1 1 6 6
29.03.22
08:45
Dimitrova Katerina (BGR) (1312) 2 6 7 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 0 3 6
29.03.22
08:30
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 2 6 6 I H2H O
Simeva Aleksandra (MCD) 0 4 4
29.03.22
10:17
Anil Cemre (TUR) (1548) 2 6 3 6 I H2H O
Mihaylova Gebriela (BGR) (1153) 1 1 6 4
29.03.22
10:00
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (763) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 0 1 1
29.03.22
11:54
Vaneva Zinovia (BGR) (1522) 2 6 6 I H2H O
Kouzmanov Isabelle (USA) 0 3 4
29.03.22
11:30
Simion Oana Georgeta (ROM) (425) 2 6 6 I H2H O
Pencheva Liya (BGR) 0 4 4
29.03.22
13:00
Semenistaja Darja (LET) (397) 2 6 6 I H2H O
Velikova Darya (BGR) 0 0 1
29.03.22
13:13
Terziyska Julia (BGR) (521) 2 6 6 I H2H O
Botusharova Borislava (BGR) (1104) 0 4 2
28.03.22
08:35
Lazar Stefana (ROM) 2 7 6 I H2H O
Simeva Aleksandra (MCD) 0 6 2
28.03.22
08:35
Craciun Georgia Andreea (ROM) (596) 2 6 6 I H2H O
Dimitrova Katerina (BGR) (1312) 0 2 0
28.03.22
09:54
Sezer Melis (TUR) (1161) 2 6 6 I H2H O
Pencheva Liya (BGR) 0 1 3
28.03.22
10:00
Simion Oana Georgeta (ROM) (425) 2 6 2 6 I H2H O
Botusharova Borislava (BGR) (1104) 1 3 6 3
28.03.22
12:17
Bartone Kamilla (LET) (379) 2 6 6 I H2H O
Anil Cemre (TUR) (1548) 0 1 0
28.03.22
11:20
Mihaylova Gebriela (BGR) (1153) 2 4 6 6 I H2H O
Velikova Darya (BGR) 1 6 4 3
28.03.22
13:15
Kouzmanov Isabelle (USA) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 0 3 1
28.03.22
14:02
Vaneva Zinovia (BGR) (1522) 2 6 6 I H2H O
Duca Gabriela (ROM) (1112) 0 2 2
27.03.22
10:30
Koussenkova Valeria (SPA) (1360) 2 6 6 I H2H O
Hernandez Miranda Judith (SPA) 0 0 2
27.03.22
10:30
Miret Avante Berta (SPA) 2 6 6 I H2H O
Poznikhirenko Ganna (UCR) (482) 0 4 4
27.03.22
10:00
Semenistaja Darja (LET) (397) 2 6 6 I H2H O
Hodzic Mina (GER) (1085) 0 3 2
27.03.22
09:15
Kostova Elitsa (BGR) (312) 2 6 6 I H2H O
Bergen Mariia (UCR) (1157) 0 0 4
27.03.22
11:00
Radenkovic Maja (SUE) 2 6 6 I H2H O
Komano Margaux (FRA) (1335) 0 3 3
27.03.22
11:00
Boyden Melissa (HOL) 2 6 1 6 I H2H O
Lizariturry Sara (SPA) 1 4 6 2
27.03.22
16:00
Semenistaja Darja (LET) (397) 2 4 6 6 I H2H O
Kostova Elitsa (BGR) (312) 1 6 3 4
27.03.22
16:00
Miret Avante Berta (SPA) 2 6 2 6 I H2H O
Anger Jenifer (FRA) (1211) 1 3 6 4
27.03.22
16:00
Koussenkova Valeria (SPA) (1360) 2 7 6 I H2H O
Krasnova Daria (RUS) (1117) 0 5 4
27.03.22
17:13
Boyden Melissa (HOL) 2 6 6 I H2H O
Radenkovic Maja (SUE) 0 3 1
26.03.22
09:00
Krasnova Daria (RUS) (1117) I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (SPA)
26.03.22
09:00
Alogo Piqueras Gloria (SPA) I H2H O
Aranda Arcas Lucia (SPA)
25.03.22
09:00
Kostova Elitsa (BGR) (312) 2 6 6 I H2H O
Krasnova Daria (RUS) (1117) 0 1 3
25.03.22
09:00
Anger Jenifer (FRA) (1211) 2 6 6 I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (SPA) 0 1 1
25.03.22
09:30
Semenistaja Darja (LET) (397) 2 6 6 I H2H O
Hernandez Miranda Judith (SPA) 0 3 0
25.03.22
12:14
Miret Avante Berta (SPA) 2 6 6 I H2H O
Lopez Alcaraz Esther (SPA) 0 3 4
25.03.22
12:38
Hodzic Mina (GER) (1085) 2 6 6 I H2H O
Aranda Arcas Lucia (SPA) 0 4 2
25.03.22
??
Bergen Mariia (UCR) (1157) 2 6 6 I H2H O
Lizariturry Sara (SPA) 0 3 1
25.03.22
14:36
Poznikhirenko Ganna (UCR) (482) I H2H O
Lollia Mathilde (FRA) (1406)
24.03.22
09:30
Boyden Melissa (HOL) 2 6 7 I H2H O
Anger Jenifer (FRA) (1211) 0 3 6
24.03.22
09:30
Hodzic Mina (GER) (1085) 2 6 6 I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (SPA) 0 1 0
24.03.22
12:37
Radenkovic Maja (SUE) 2 6 7 I H2H O
Krasnova Daria (RUS) (1117) 0 0 5
24.03.22
11:30
Kostova Elitsa (BGR) (312) 2 6 6 I H2H O
Miret Avante Berta (SPA) 0 1 0
24.03.22
13:31
Bergen Mariia (UCR) (1157) 2 7 6 I H2H O
Poznikhirenko Ganna (UCR) (482) 0 6 4
24.03.22
??
Lollia Mathilde (FRA) (1406) 1 7 3 I H2H O
Alogo Piqueras Gloria (SPA) 0 5 2
23.03.22
09:01
Lizariturry Sara (SPA) 2 6 6 6 I H2H O
Lollia Mathilde (FRA) (1406) 1 4 7 3
23.03.22
10:16
Komano Margaux (FRA) (1335) 2 6 6 I H2H O
Hernandez Miranda Judith (SPA) 0 4 3
23.03.22
12:45
Poznikhirenko Ganna (UCR) (482) 2 6 6 I H2H O
Alogo Piqueras Gloria (SPA) 0 3 4
23.03.22
15:05
Lopez Alcaraz Esther (SPA) 2 6 6 I H2H O
Krasnova Daria (RUS) (1117) 0 1 2
23.03.22
11:30
Kostova Elitsa (BGR) (312) 2 6 6 I H2H O
Radenkovic Maja (SUE) 0 2 3
23.03.22
17:54
Boyden Melissa (HOL) 2 6 6 I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (SPA) 0 0 2
23.03.22
16:45
Anger Jenifer (FRA) (1211) 2 6 6 I H2H O
Aranda Arcas Lucia (SPA) 0 2 0
22.03.22
12:30
Boyden Melissa (HOL) 2 6 6 I H2H O
Aranda Arcas Lucia (SPA) 0 3 1
22.03.22
17:35
Radenkovic Maja (SUE) 2 4 6 6 I H2H O
Miret Avante Berta (SPA) 1 6 1 3
22.03.22
??
Kostova Elitsa (BGR) (312) 2 4 6 6 I H2H O
Lopez Alcaraz Esther (SPA) 1 6 3 0
22.03.22
14:29
Bergen Mariia (UCR) (1157) 2 4 6 7 I H2H O
Alogo Piqueras Gloria (SPA) 1 6 0 6
22.03.22
11:53
Hodzic Mina (GER) (1085) 2 4 7 6 I H2H O
Boyden Melissa (HOL) 1 6 5 1
22.03.22
11:53
Aranda Arcas Lucia (SPA) 2 6 7 I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (SPA) 0 4 5
21.03.22
10:32
Bergen Mariia (UCR) (1171) 2 6 6 6 I H2H O
Lollia Mathilde (FRA) (1366) 1 7 4 1
21.03.22
10:58
Alogo Piqueras Gloria (SPA) 2 6 6 7 I H2H O
Lizariturry Sara (SPA) 1 7 4 5
21.03.22
14:45
Radenkovic Maja (SUE) 2 7 6 6 I H2H O
Lopez Alcaraz Esther (SPA) 1 6 7 1
21.03.22
13:00
Semenistaja Darja (LET) (397) 2 6 6 I H2H O
Komano Margaux (FRA) (1335) 0 3 0
21.03.22
14:24
Hodzic Mina (GER) (1085) 2 6 6 I H2H O
Anger Jenifer (FRA) (1219) 0 3 2
21.03.22
12:56
Miret Avante Berta (SPA) 2 7 6 I H2H O
Krasnova Daria (RUS) (1126) 0 5 1
20.03.22
09:15
Cervino Ruiz Celia (SPA) (548) I H2H O
Bartone Kamilla (LET) (379)
20.03.22
09:15
Botusharova Borislava (BGR) (1104) I H2H O
Youri Ekua (BWA)
19.03.22
11:52
Semenistaja Darja (LET) (400) 2 6 6 I H2H O
Hodzic Mina (GER) (1085) 0 2 3
18.03.22
09:00
Semenistaja Darja (LET) (400) 2 6 6 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1595) 0 1 0
18.03.22
09:08
Hodzic Mina (GER) (1085) 2 7 6 I H2H O
Schalekamp Sanne (HOL) 0 5 2
18.03.22
09:05
Kostova Elitsa (BGR) (312) 2 1 7 6 I H2H O
Carrillo Marin Alba (SPA) (626) 1 6 5 1
18.03.22
09:30
Botusharova Borislava (BGR) (1104) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (LET) 0 4 2
18.03.22
12:03
Youri Ekua (BWA) 2 2 6 7 I H2H O
Farres Carreter Carlota (SPA) 1 6 3 5
18.03.22
11:49
Cervino Ruiz Celia (SPA) (548) 2 6 6 I H2H O
Bergen Mariia (UCR) (1171) 0 1 1
18.03.22
12:27
Bartone Kamilla (LET) (379) 2 6 6 I H2H O
Lopez Alcaraz Esther (SPA) 0 4 0
17.03.22
09:00
Semenistaja Marija (LET) 2 6 6 I H2H O
Boyden Melissa (HOL) 0 2 3
17.03.22
09:00
Botusharova Borislava (BGR) (1104) 2 6 6 I H2H O
Ondrejcekova Klara (SVK) 0 3 4
17.03.22
09:05
Farres Carreter Carlota (SPA) 2 6 2 6 I H2H O
Yakunina Taisia (RUS) 1 3 6 3
17.03.22
12:23
Lopez Alcaraz Esther (SPA) 2 6 7 I H2H O
Avdeeva Valeria (RUS) 0 0 6
17.03.22
11:45
Cervino Ruiz Celia (SPA) (548) 2 6 6 I H2H O
Iancu Alexia-Shara (ROM) 0 1 0
17.03.22
11:35
Youri Ekua (BWA) 2 7 6 I H2H O
Navarro Oliva Maria Fernanda (MEX) (1595) 0 6 3
17.03.22
13:39
Bergen Mariia (UCR) (1171) 2 6 6 I H2H O
Lizariturry Sara (SPA) 0 0 1
17.03.22
13:00
Bartone Kamilla (LET) (379) 2 6 3 6 I H2H O
Radenkovic Maja (SUE) 1 3 6 2
16.03.22
09:00
Kostova Elitsa (BGR) (312) 2 6 6 I H2H O
Jurna Elizabeth (EST) 0 2 1
16.03.22
09:03
Avdeeva Valeria (RUS) 2 6 3 6 I H2H O
Botusharova Borislava (BGR) (1104) 1 3 6 3
16.03.22
09:00
Kolar Nastja (SLO) (546) 2 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (SPA) (1331) 0 1 1
16.03.22
09:30
Cervino Ruiz Celia (SPA) (548) 2 6 6 I H2H O
Boyden Melissa (HOL) 0 4 1
16.03.22
11:00
Schalekamp Sanne (HOL) 2 6 6 I H2H O
Schouten Sophie (HOL) 0 2 2
16.03.22
11:00
Semenistaja Darja (LET) (400) 2 6 6 I H2H O
Youri Ekua (BWA) 0 0 1
16.03.22
12:20
Ugrelidze Nina (USA) (1595) 2 4 6 7 I H2H O
Navarro Oliva Maria Fernanda (MEX) (1595) 1 6 3 6
16.03.22
??
Genís Salas Martina (SPA) 2 6 1 6 I H2H O
Radenkovic Maja (SUE) 1 3 6 3
16.03.22
12:08
Bergen Mariia (UCR) (1171) 2 7 6 I H2H O
Yakunina Taisia (RUS) 0 5 2
16.03.22
12:30
Hodzic Mina (GER) (1085) 2 6 6 I H2H O
Ondrejcekova Klara (SVK) 0 1 2
16.03.22
12:30
Bartone Kamilla (LET) (379) 2 6 6 I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (SPA) 0 0 0
16.03.22
12:30
Lopez Alcaraz Esther (SPA) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (LET) 0 4 0
16.03.22
14:00
Carrillo Marin Alba (SPA) (626) 2 6 6 I H2H O
Havermans Danique (HOL) 0 1 0
16.03.22
14:00
Iancu Alexia-Shara (ROM) 2 6 6 I H2H O
Lollia Mathilde (FRA) (1366) 0 2 3
15.03.22
09:00
Semenistaja Marija (LET) 2 6 6 I H2H O
Havermans Danique (HOL) 0 4 3
15.03.22
09:06
Radenkovic Maja (SUE) 2 6 6 I H2H O
Youri Ekua (BWA) 0 1 4
15.03.22
09:00
Semenistaja Darja (LET) (400) 2 6 6 I H2H O
Genís Salas Martina (SPA) 0 2 2
15.03.22
09:30
Kolar Nastja (SLO) (546) 2 6 6 I H2H O
Yakunina Taisia (RUS) 0 1 1
15.03.22
09:30
Bergen Mariia (UCR) (1171) 2 6 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (SPA) (1331) 1 2 7 4
15.03.22
09:30
Bartone Kamilla (LET) (379) 2 6 6 I H2H O
Ondrejcekova Klara (SVK) 0 0 1
15.03.22
??
Kostova Elitsa (BGR) (312) 2 6 6 I H2H O
Botusharova Borislava (BGR) (1104) 0 3 3
15.03.22
12:07
Avdeeva Valeria (RUS) 2 6 2 6 I H2H O
Jurna Elizabeth (EST) 1 3 6 3
15.03.22
12:01
Carrillo Marin Alba (SPA) (626) 2 7 6 I H2H O
Lopez Alcaraz Esther (SPA) 0 5 2
15.03.22
12:30
Ugrelidze Nina (USA) (1595) 2 7 5 6 I H2H O
Lollia Mathilde (FRA) (1366) 1 5 7 4
15.03.22
12:30
Iancu Alexia-Shara (ROM) 2 6 7 I H2H O
Navarro Oliva Maria Fernanda (MEX) (1595) 0 3 6
15.03.22
12:30
Hodzic Mina (GER) (1085) 2 6 6 I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (SPA) 0 0 3
15.03.22
14:00
Lizariturry Sara (SPA) 2 2 6 7 I H2H O
Kannan Annika (IND) 1 6 2 6
15.03.22
16:04
Aranda Arcas Lucia (SPA) 2 6 6 I H2H O
Farres Carreter Carlota (SPA) 0 2 2
14.03.22
09:30
Carrillo Marin Alba (SPA) (626) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (LET) 0 0 4
14.03.22
09:30
Semenistaja Darja (LET) (400) 2 6 6 I H2H O
Radenkovic Maja (SUE) 0 3 1
14.03.22
13:48
Hodzic Mina (GER) (1085) 2 6 6 I H2H O
Bartone Kamilla (LET) (379) 0 4 2
14.03.22
14:55
Ugrelidze Nina (USA) (1595) 2 6 4 6 I H2H O
Iancu Alexia-Shara (ROM) 1 3 6 1
14.03.22
14:54
Botusharova Borislava (BGR) (1104) 2 3 7 6 I H2H O
Jurna Elizabeth (EST) 1 6 5 4
14.03.22
11:30
Kolar Nastja (SLO) (546) 2 4 7 6 I H2H O
Bergen Mariia (UCR) (1171) 1 6 6 3
14.03.22
15:19
Boyden Melissa (HOL) 2 6 6 I H2H O
Schouten Sophie (HOL) 0 2 1
14.03.22
17:24
Kostova Elitsa (BGR) (312) 2 6 6 I H2H O
Avdeeva Valeria (RUS) 0 2 4
14.03.22
16:47
Aranda Arcas Lucia (SPA) 2 4 6 6 I H2H O
Kannan Annika (IND) 1 6 0 3
14.03.22
17:42
Lizariturry Sara (SPA) 2 7 5 6 I H2H O
Farres Carreter Carlota (SPA) 1 5 7 1
14.03.22
17:05
Schalekamp Sanne (HOL) 2 6 2 6 I H2H O
Cervino Ruiz Celia (SPA) (548) 1 4 6 2
14.03.22
13:46
Youri Ekua (BWA) 2 6 6 I H2H O
Genís Salas Martina (SPA) 0 3 2
13.03.22
09:35
Vaneva Zinovia (BGR) (1528) 2 7 7 I H2H O
Bergen Mariia (UCR) (1171) 0 6 6
13.03.22
09:35
Kuparev Anastasiya (GER) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (SRB) 0 4 3
13.03.22
11:09
Baraniakova Ema (SVK) 2 3 6 7 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 1 6 4 6
13.03.22
11:30
Moratelli Angelica (ITA) (430) 1 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (SRB) (910) 0 2
13.03.22
09:00
Iancu Alexia-Shara (ROM) 52.14% 2 3 6 6 1.83 I H2H O
Lechuga Franco Isabella (MEX) 47.86% 1 6 1 4 1.83
13.03.22
09:05
Avdeeva Valeria (RUS) 46.56% 2 7 6 1.50 I H2H O
Amicuzi Maria Jazmin (ARG) (1595) 53.44% 0 5 3 2.50
13.03.22
09:05
Ondrejcekova Klara (SVK) 2 6 7 I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (SPA) 0 1 5
13.03.22
14:59
Farres Carreter Carlota (SPA) 2 6 6 I H2H O
Kannan Annika (IND) 0 1 2
13.03.22
14:50
Schalekamp Sanne (HOL) 2 6 6 I H2H O
Boyden Melissa (HOL) 0 0 1
13.03.22
16:49
Lopez Alcaraz Esther (SPA) 2 6 6 I H2H O
Havermans Danique (HOL) 0 2 2
13.03.22
16:30
Cervino Ruiz Celia (SPA) (548) 2 6 6 I H2H O
Schouten Sophie (HOL) 0 4 3
13.03.22
16:30
Navarro Oliva Maria Fernanda (MEX) (1595) 2 6 6 I H2H O
Lollia Mathilde (FRA) (1366) 0 4 3
13.03.22
18:10
Yakunina Taisia (RUS) 2 5 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (SPA) (1331) 1 7 4 4
12.03.22
09:30
Kuparev Anastasiya (GER) 2 6 6 I H2H O
Vukicevic Klara (CRO) 0 4 2
12.03.22
09:30
Deletic Senka (SRB) 2 6 6 I H2H O
Vyshkina Mariya (UCR) 0 2 1
12.03.22
11:15
Bergen Mariia (UCR) (1171) 2 6 6 I H2H O
Kucmova Aneta (CEH) (642) 0 4 2
12.03.22
11:23
Vaneva Zinovia (BGR) (1528) 2 7 7 I H2H O
Svatikova Laura (SVK) (1336) 0 6 5
12.03.22
12:33
Jerolimov Chiara (CRO) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 0 3 2
12.03.22
15:15
Moratelli Angelica (ITA) (430) 2 6 4 7 I H2H O
Borodulina Victoria (RUS) 1 2 6 5
12.03.22
14:00
Marinkovic Bojana (SRB) (910) 2 7 2 6 I H2H O
Kolar Nastja (SLO) (546) 1 5 6 4
12.03.22
16:10
Lazar Stefana (ROM) 2 6 6 I H2H O
Sokovic Nevena (SRB) (1595) 0 2 3
12.03.22
14:30
Baraniakova Ema (SVK) 2 6 6 I H2H O
Lopicic Andjela (SRB) 0 2 0
11.03.22
08:30
Kucmova Aneta (CEH) (642) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (SRB) 0 0 2
11.03.22
09:36
Borodulina Victoria (RUS) 2 7 6 I H2H O
Sokovic Nevena (SRB) (1595) 0 6 2
11.03.22
11:47
Baraniakova Ema (SVK) 2 7 6 I H2H O
Vyshkina Mariya (UCR) 0 5 0
11.03.22
10:00
Marinkovic Bojana (SRB) (910) 2 3 6 6 I H2H O
Svatikova Laura (SVK) (1336) 1 6 2 0
11.03.22
11:30
Moratelli Angelica (ITA) (430) 2 6 6 I H2H O
Jerolimov Chiara (CRO) 0 3 4
11.03.22
11:30
Vaneva Zinovia (BGR) (1528) 2 6 6 I H2H O
Vukicevic Klara (CRO) 0 2 2
11.03.22
13:00
Kostovic Teodora (SRB) 2 6 6 I H2H O
Bergen Mariia (UCR) (1171) 0 2 2
11.03.22
13:00
Lazar Stefana (ROM) 2 6 6 I H2H O
Kuparev Anastasiya (GER) 0 4 0
10.03.22
10:00
Kolar Nastja (SLO) (546) 2 4 6 6 I H2H O
Bergen Mariia (UCR) (1171) 1 6 3 2
10.03.22
10:00
Kostovic Teodora (SRB) 2 6 6 I H2H O
Kuparev Anastasiya (GER) 0 2 2
10.03.22
11:23
Kucmova Aneta (CEH) (642) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 0 1 2
10.03.22
10:30
Sokovic Nevena (SRB) (1595) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (SRB) 0 0 1
10.03.22
13:02
Jerolimov Chiara (CRO) 2 6 6 I H2H O
Vaneva Zinovia (BGR) (1528) 0 4 1
10.03.22
13:00
Moratelli Angelica (ITA) (430) 2 6 6 I H2H O
Lopicic Andjela (SRB) 0 2 2
10.03.22
14:21
Ionescu Iulia Andreea (ROM) 2 3 7 6 I H2H O
Baraniakova Ema (SVK) 1 6 5 1
10.03.22
13:30
Svatikova Laura (SVK) (1336) 2 6 6 I H2H O
Vyshkina Mariya (UCR) 0 2 1
09.03.22
10:03
Gvozdenovic Sara (SRB) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (SRB) 0 2 3
09.03.22
10:01
Borodulina Victoria (RUS) 2 6 6 I H2H O
Kucmova Aneta (CEH) (642) 0 3 4
09.03.22
11:52
Ionescu Iulia Andreea (ROM) 2 6 6 I H2H O
Vyshkina Mariya (UCR) 0 4 1
09.03.22
10:30
Marinkovic Bojana (SRB) (910) 2 6 6 I H2H O
Baraniakova Ema (SVK) 0 3 4
09.03.22
13:23
Bergen Mariia (UCR) (1171) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 0 4 2
09.03.22
13:30
Moratelli Angelica (ITA) (430) 2 6 6 I H2H O
Vukicevic Klara (CRO) 0 1 1
09.03.22
14:59
Lopicic Andjela (SRB) 2 6 6 I H2H O
Jerolimov Chiara (CRO) 0 3 4
08.03.22
10:00
Svatikova Laura (SVK) (1336) 2 6 0 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (ROM) 1 2 6 3
08.03.22
10:00
Vyshkina Mariya (UCR) 2 6 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (SRB) (910) 0 4 4
08.03.22
10:30
Borodulina Victoria (RUS) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (SRB) 0 2 1
08.03.22
10:30
Gvozdenovic Sara (SRB) 2 6 6 I H2H O
Sokovic Nevena (SRB) (1595) 0 4 3
08.03.22
13:00
Mikaca Sara (BsH) I H2H O
Jerolimov Chiara (CRO)
08.03.22
13:00
Vaneva Zinovia (BGR) (1528) 2 7 7 I H2H O
Lopicic Andjela (SRB) 0 6 5
08.03.22
15:00
Kolar Nastja (SLO) (546) 2 6 6 I H2H O
Kuparev Anastasiya (GER) 0 1 0
08.03.22
15:00
Jerolimov Chiara (CRO) 2 6 3 6 I H2H O
Vukicevic Klara (CRO) 1 4 6 3
07.03.22
10:00
Kolar Nastja (SLO) (545) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 0 2 2
07.03.22
10:00
Bergen Mariia (UCR) (1173) 2 6 6 I H2H O
Kuparev Anastasiya (GER) 0 1 0
07.03.22
10:30
Marinkovic Bojana (SRB) (910) 2 6 6 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (ROM) 1 2 7 2
07.03.22
11:15
Svatikova Laura (SVK) (1300) 2 6 7 I H2H O
Baraniakova Ema (SVK) 0 2 5
07.03.22
13:00
Borodulina Victoria (RUS) 2 6 4 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 1 4 6 3
07.03.22
13:30
Moratelli Angelica (ITA) (437) 2 6 6 I H2H O
Vaneva Zinovia (BGR) (1529) 0 2 2
07.03.22
13:30
Lopicic Andjela (SRB) 1 6 I H2H O
Mikaca Sara (BsH) 0 2
07.03.22
13:30
Kucmova Aneta (CEH) (643) 2 6 5 6 I H2H O
Sokovic Nevena (SRB) (1595) 1 4 7 3
06.03.22
08:30
Chudejova Mia (SVK) (1331) 2 6 7 I H2H O
Marinkovic Bojana (SRB) (910) 0 4 5
06.03.22
09:35
Svatikova Laura (SVK) (1300) 2 6 6 I H2H O
Baraniakova Ema (SVK) 0 1 4
06.03.22
11:21
Borodulina Victoria (RUS) 2 6 6 I H2H O
Sokovic Nevena (SRB) (1595) 0 0 1
06.03.22
11:04
Gvozdenovic Sara (SRB) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 0 1 4
06.03.22
12:34
Rajkovic Adriana (CRO) (991) 2 1 6 6 I H2H O
Jerolimov Chiara (CRO) 1 6 2 2
05.03.22
08:30
Lopicic Andjela (SRB) 1 6 2 I H2H O
Chudejova Mia (SVK) (1331) 0 4 1
05.03.22
08:30
Marinkovic Bojana (SRB) (910) 2 6 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (ROM) 0 0 3
05.03.22
10:00
Kolar Nastja (SLO) (545) 2 6 6 I H2H O
Rajkovic Adriana (CRO) (991) 0 3 3
05.03.22
10:00
Sokovic Nevena (SRB) (1595) 2 6 4 6 I H2H O
Grujic Jovana (SRB) 1 3 6 2
05.03.22
11:30
Jerolimov Chiara (CRO) 2 6 6 I H2H O
Vaneva Zinovia (BGR) (1529) 0 4 0
05.03.22
13:45
Borodulina Victoria (RUS) 2 7 6 I H2H O
Mikaca Sara (BsH) 0 6 2
05.03.22
13:00
Baraniakova Ema (SVK) 2 6 6 I H2H O
Tarocco Leticia (CRO) 0 3 4
05.03.22
15:26
Svatikova Laura (SVK) (1300) 2 6 6 I H2H O
Bergen Mariia (UCR) (1173) 0 1 2
05.03.22
15:53
Gvozdenovic Sara (SRB) 2 6 6 I H2H O
Schwarcova Natalia (SVK) 0 3 3
04.03.22
09:30
Vaneva Zinovia (BGR) (1529) 2 6 6 I H2H O
Schwarcova Natalia (SVK) 0 1 1
04.03.22
09:30
Sokovic Nevena (SRB) (1595) 2 6 6 I H2H O
Bergen Mariia (UCR) (1173) 0 2 2
04.03.22
11:55
Rajkovic Adriana (CRO) (991) 2 6 7 I H2H O
Mikaca Sara (BsH) 0 3 5
04.03.22
11:30
Baraniakova Ema (SVK) 1 6 1 I H2H O
Bolebruchova Ema (SVK) 0 3 0
04.03.22
13:30
Tarocco Leticia (CRO) 2 4 7 7 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 1 6 6 6
04.03.22
13:30
Kolar Nastja (SLO) (545) 2 6 2 6 I H2H O
Borodulina Victoria (RUS) 1 2 6 2
04.03.22
14:30
Jerolimov Chiara (CRO) 2 3 6 6 I H2H O
Svatikova Laura (SVK) (1300) 1 6 2 2
04.03.22
16:27
Grujic Jovana (SRB) 2 6 6 I H2H O
Vyshkina Mariya (UCR) 0 3 4
03.03.22
10:27
Bergen Mariia (UCR) (1173) 2 6 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (ROM) 0 2 4
03.03.22
10:30
Sokovic Nevena (SRB) (1595) 2 6 6 I H2H O
Schwarcova Natalia (SVK) 0 2 1
03.03.22
11:55
Bolebruchova Ema (SVK) 2 6 7 I H2H O
Mikaca Sara (BsH) 0 2 6
03.03.22
??
Rajkovic Adriana (CRO) (991) 2 6 6 I H2H O
Lopicic Andjela (SRB) 0 1 1
03.03.22
13:30
Borodulina Victoria (RUS) 2 6 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (SRB) (910) 0 3 4
03.03.22
13:30
Kolar Nastja (SLO) (545) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 0 0 0
03.03.22
14:45
Grujic Jovana (SRB) 2 6 6 I H2H O
Chudejova Mia (SVK) (1331) 0 2 1
03.03.22
15:10
Jerolimov Chiara (CRO) 2 7 7 I H2H O
Vyshkina Mariya (UCR) 0 6 5
02.03.22
10:05
Sokovic Nevena (SRB) (1595) 2 6 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (ROM) 0 4 0
02.03.22
10:00
Vaneva Zinovia (BGR) (1529) 2 6 6 I H2H O
Bergen Mariia (UCR) (1173) 0 2 1
02.03.22
11:21
Mikaca Sara (BsH) 2 6 6 I H2H O
Lopicic Andjela (SRB) 0 3 4
02.03.22
10:30
Rajkovic Adriana (CRO) (991) 2 6 3 6 I H2H O
Baraniakova Ema (SVK) 1 1 6 1
02.03.22
13:00
Kolar Nastja (SLO) (545) 2 6 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (SRB) (910) 0 2 0
02.03.22
13:00
Tarocco Leticia (CRO) 2 3 6 6 I H2H O
Borodulina Victoria (RUS) 1 6 3 4
02.03.22
15:44
Chudejova Mia (SVK) (1331) 2 7 6 I H2H O
Vyshkina Mariya (UCR) 0 6 4
02.03.22
14:21
Grujic Jovana (SRB) 2 7 6 I H2H O
Svatikova Laura (SVK) (1300) 0 6 4
01.03.22
10:09
Lopicic Andjela (SRB) 2 7 6 I H2H O
Bolebruchova Ema (SVK) 0 5 2
01.03.22
10:02
Mikaca Sara (BsH) 2 6 6 I H2H O
Baraniakova Ema (SVK) 0 3 1
01.03.22
12:20
Ionescu Iulia Andreea (ROM) 2 6 6 I H2H O
Schwarcova Natalia (SVK) 0 0 1
01.03.22
11:33
Vaneva Zinovia (BGR) (1529) 2 6 6 I H2H O
Sokovic Nevena (SRB) (1595) 0 3 2
01.03.22
13:00
Kolar Nastja (SLO) (545) 2 6 6 I H2H O
Tarocco Leticia (CRO) 0 1 3
01.03.22
13:00
Marinkovic Bojana (SRB) (910) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 0 2 3
01.03.22
14:39
Jerolimov Chiara (CRO) 2 6 5 6 I H2H O
Chudejova Mia (SVK) (1331) 1 1 7 4
01.03.22
12:30
Svatikova Laura (SVK) (1300) 2 6 6 I H2H O
Vyshkina Mariya (UCR) 0 2 1
28.02.22
15:51
Vaneva Zinovia (BGR) (1523) 2 6 5 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (ROM) 1 0 7 0
28.02.22
14:39
Svatikova Laura (SVK) (1235) 2 6 6 I H2H O
Chudejova Mia (SVK) (1329) 0 0 2
28.02.22
10:06
Borodulina Victoria (RUS) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 0 4 0
28.02.22
16:12
Bergen Mariia (UCR) (1179) 2 6 6 I H2H O
Schwarcova Natalia (SVK) 0 2 2
28.02.22
12:39
Rajkovic Adriana (CRO) (990) 2 6 6 I H2H O
Bolebruchova Ema (SVK) 0 2 4
28.02.22
11:30
Baraniakova Ema (SVK) 2 6 5 6 I H2H O
Lopicic Andjela (SRB) 1 1 7 4
28.02.22
10:00
Marinkovic Bojana (SRB) (908) 2 4 6 6 I H2H O
Tarocco Leticia (CRO) 1 6 2 4
27.02.22
08:35
Goina Patricia Georgiana (ROM) 2 2 6 7 I H2H O
Barbulescu Bianca Elena (ROM) 1 6 3 5
27.02.22
08:40
Costache Silvia Maria (ROM) 2 6 6 I H2H O
Marginean Alexia Iulia (ROM) 0 3 3
27.02.22
11:07
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (776) 2 6 6 7 I H2H O
Craciun Georgia Andreea (ROM) (603) 1 4 7 6
26.02.22
08:30
Marginean Alexia Iulia (ROM) 2 6 6 I H2H O
Lollia Mathilde (FRA) (1365) 0 4 1
26.02.22
08:30
Sokovic Nevena (SRB) (1591) I H2H O
Costache Silvia Maria (ROM)
26.02.22
10:00
Goina Patricia Georgiana (ROM) 1 6 I H2H O
Tiron Evelyne Christelle Atticia (ROM) 0 2
26.02.22
11:30
Craciun Georgia Andreea (ROM) (603) 2 6 6 I H2H O
Tanasie Lavinia (ROM) (1081) 0 2 2
26.02.22
11:09
Barbulescu Bianca Elena (ROM) 2 7 6 I H2H O
Yuldasheva Sevil (UZB) (1548) 0 5 4
25.02.22
07:30
Tiron Evelyne Christelle Atticia (ROM) 2 6 7 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 0 4 6
25.02.22
07:30
Goina Patricia Georgiana (ROM) 2 6 6 I H2H O
Bergen Mariia (UCR) (1179) 0 2 4
25.02.22
10:40
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (776) 2 6 5 7 I H2H O
Ristic Mia (SRB) 1 3 7 5
25.02.22
09:00
Barbulescu Bianca Elena (ROM) 1 4 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 0 0
25.02.22
13:42
Anger Jenifer (FRA) (1223) 2 4 7 6 I H2H O
Tsoneva Mihaela (BGR) (1105) 1 6 5 1
25.02.22
11:00
Yuldasheva Sevil (UZB) (1548) 2 6 3 6 I H2H O
Spasova Beatris (BGR) (1136) 1 3 6 4
24.02.22
08:58
Marginean Alexia Iulia (ROM) 2 6 6 I H2H O
Gubina Polina (UCR) 0 4 3
24.02.22
08:30
Lollia Mathilde (FRA) (1365) 2 0 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 1 6 2 3
24.02.22
10:35
Tanasie Lavinia (ROM) (1081) 2 6 3 6 I H2H O
Kolar Nastja (SLO) (547) 1 4 6 4
24.02.22
11:38
Sokovic Nevena (SRB) (1591) 2 6 6 I H2H O
Bertea Elena Ruxandra (ROM) 0 4 4
24.02.22
12:39
Craciun Georgia Andreea (ROM) (603) 2 1 6 6 I H2H O
Zhu Amy (USA) (605) 1 6 4 2
24.02.22
11:30
Costache Silvia Maria (ROM) 2 6 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (SRB) (908) 0 3 4
23.02.22
08:30
Costache Silvia Maria (ROM) 2 4 6 6 I H2H O
Sava Ioana Teodora (ROM) 1 6 4 3
23.02.22
08:30
Gubina Polina (UCR) 2 6 6 I H2H O
Vyshkina Mariya (UCR) 0 0 4
23.02.22
08:30
Sokovic Nevena (SRB) (1591) 2 7 6 I H2H O
Palecek Nikol (SRB) (1334) 0 6 3
23.02.22
10:00
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (776) 2 6 6 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 0 0 0
23.02.22
10:00
Kolar Nastja (SLO) (547) 2 6 3 6 I H2H O
Bergen Mariia (UCR) (1179) 1 2 6 1
23.02.22
10:30
Tsoneva Mihaela (BGR) (1105) 2 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 0 2 4
23.02.22
11:45
Ilie Diana Maria (ROM) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 0 3 3
23.02.22
13:30
Zhu Amy (USA) (605) 2 6 6 I H2H O
Yuldasheva Sevil (UZB) (1548) 0 3 3
23.02.22
13:54
Spasova Beatris (BGR) (1136) 2 6 6 I H2H O
Ivanova Ekaterina (2006) (RUS) 0 4 1
23.02.22
15:04
Ristic Mia (SRB) 2 6 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (ROM) 0 1 3
23.02.22
15:34
Goina Patricia Georgiana (ROM) 2 6 6 I H2H O
Iordache Alexandra (ROM) (1318) 0 3 2
23.02.22
13:46
Barbulescu Bianca Elena (ROM) 2 4 6 6 I H2H O
Bertea Elena Ruxandra (ROM) 1 6 0 3
23.02.22
12:06
Anger Jenifer (FRA) (1223) 2 6 6 I H2H O
Lollia Mathilde (FRA) (1365) 0 4 4
23.02.22
13:30
Craciun Georgia Andreea (ROM) (603) 2 6 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (SRB) (908) 0 3 3
22.02.22
08:30
Bergen Mariia (UCR) (1179) 2 6 6 I H2H O
Costache Silvia Maria (ROM) 0 4 4
22.02.22
08:30
Bojica Stefania (ROM) I H2H O
Tsoneva Mihaela (BGR) (1105)
22.02.22
08:30
Lazar Stefana (ROM) 2 1 7 6 I H2H O
Sokovic Nevena (SRB) (1591) 1 6 5 2
22.02.22
09:00
Kolar Nastja (SLO) (547) 2 6 6 I H2H O
Sava Ioana Teodora (ROM) 0 1 3
22.02.22
09:00
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 2 6 1 6 I H2H O
Gubina Polina (UCR) 1 2 6 3
22.02.22
11:33
Spasova Beatris (BGR) (1136) 2 7 6 6 I H2H O
Lollia Mathilde (FRA) (1365) 1 5 7 3
22.02.22
12:49
Yuldasheva Sevil (UZB) (1548) 2 6 4 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 1 3 6 4
22.02.22
11:00
Craciun Georgia Andreea (ROM) (603) 2 3 6 6 I H2H O
Goina Patricia Georgiana (ROM) 1 6 1 2
22.02.22
11:30
Anger Jenifer (FRA) (1223) 2 6 6 I H2H O
Ivanova Ekaterina (2006) (RUS) 0 1 1
22.02.22
11:30
Zhu Amy (USA) (605) I H2H O
Ogescu Simona (ROM) (1052)
22.02.22
11:30
Marinkovic Bojana (SRB) (908) 2 7 6 I H2H O
Iordache Alexandra (ROM) (1318) 0 6 2
22.02.22
14:30
Tanasie Lavinia (ROM) (1081) 2 2 6 7 I H2H O
Tiron Evelyne Christelle Atticia (ROM) 1 6 3 5
22.02.22
15:45
Marginean Alexia Iulia (ROM) I H2H O
Dadaciu Sabina (USA) (1286)
22.02.22
15:45
Zhu Amy (USA) (605) 2 6 6 I H2H O
Ilie Diana Maria (ROM) 0 2 1
21.02.22
10:14
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (779) 2 6 6 I H2H O
Sokovic Nevena (SRB) (1590) 0 0 0
21.02.22
10:00
Kolar Nastja (SLO) (550) 2 4 6 6 I H2H O
Costache Silvia Maria (ROM) 1 6 3 1
21.02.22
10:28
Bojica Stefania (ROM) 2 7 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 0 6 4
21.02.22
11:33
Lollia Mathilde (FRA) (1363) 2 6 6 I H2H O
Ivanova Ekaterina (2006) (RUS) 0 1 2
21.02.22
11:40
Barbulescu Bianca Elena (ROM) 2 6 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (ROM) 0 2 4
21.02.22
11:00
Goina Patricia Georgiana (ROM) 2 6 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (SRB) (913) 0 3 3
21.02.22
13:04
Tanasie Lavinia (ROM) (1082) 2 6 6 I H2H O
Marginean Alexia Iulia (ROM) 0 3 2
21.02.22
13:54
Tiron Evelyne Christelle Atticia (ROM) 2 7 6 I H2H O
Dadaciu Sabina (USA) (1286) 0 6 4
21.02.22
08:00
Bergen Mariia (UCR) (1151) 2 6 6 I H2H O
Sava Ioana Teodora (ROM) 0 4 1
21.02.22
08:33
Tsoneva Mihaela (BGR) (1103) 2 6 6 I H2H O
Gubina Polina (UCR) 0 0 3
21.02.22
09:00
Zhu Amy (USA) (604) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 0 2 2
20.02.22
09:30
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 52.56% 2 6 6 1.44 I H2H O
Ilie Diana Maria (ROM) 47.44% 0 1 4 2.62
20.02.22
12:25
Ivanova Ekaterina (2006) (RUS) 48.29% 2 6 6 1.83 I H2H O
Vyshkina Mariya (UCR) 51.71% 0 4 4 1.83
20.02.22
10:38
Goina Patricia Georgiana (ROM) 53.85% 2 6 6 1.12 I H2H O
Tudose Rebeca Maria (ROM) 46.15% 0 2 1 5.50
20.02.22
08:13
Bergen Mariia (UCR) (1151) 2 6 7 I H2H O
Ivanova Ekaterina (2006) (RUS) 0 4 5
20.02.22
14:23
Ogescu Simona (ROM) (1036) 2 6 6 I H2H O
Yuldasheva Sevil (UZB) (1546) 0 3 3
20.02.22
16:20
Anger Jenifer (FRA) (1222) 2 4 6 6 I H2H O
Spasova Beatris (BGR) (1135) 1 6 1 2
20.02.22
16:28
Lazar Stefana (ROM) 2 6 7 I H2H O
Palecek Nikol (SRB) (1331) 0 4 5
20.02.22
14:25
Ristic Mia (SRB) 2 6 3 7 I H2H O
Barbulescu Bianca Elena (ROM) 1 4 6 5
20.02.22
13:41
Bertea Elena Ruxandra (ROM) 2 6 6 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (ROM) 1 4 7 4
20.02.22
12:40
Craciun Georgia Andreea (ROM) (588) 2 6 6 I H2H O
Iordache Alexandra (ROM) (1314) 0 3 3
20.02.22
12:05
Tanasie Lavinia (ROM) (1082) 2 6 6 I H2H O
Dadaciu Sabina (USA) (1286) 0 2 2
20.02.22
11:20
Tiron Evelyne Christelle Atticia (ROM) 2 6 6 I H2H O
Marginean Alexia Iulia (ROM) 0 4 1
20.02.22
08:13
Amariei Ilinca Dalina (ROM) (1042) 2 6 7 I H2H O
Costache Silvia Maria (ROM) 0 0 5
20.02.22
08:13
Kolar Nastja (SLO) (550) 2 6 6 I H2H O
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (779) 0 3 0
19.02.22
11:46
Bergen Mariia (UCR) (1151) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 0 1 3
19.02.22
09:00
Costache Silvia Maria (ROM) 2 6 6 I H2H O
Botusharova Borislava (BGR) (1104) 0 4 0
19.02.22
11:55
Ivanova Ekaterina (2006) (RUS) 2 6 6 I H2H O
Marginean Alexia Iulia (ROM) 0 3 4
19.02.22
10:14
Amariei Ilinca Dalina (ROM) (1042) 2 6 6 I H2H O
Sokovic Nevena (SRB) (1590) 0 3 3
19.02.22
10:16
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (779) 2 6 6 I H2H O
Ogescu Simona (ROM) (1036) 0 0 2
19.02.22
11:00
Kolar Nastja (SLO) (550) 2 6 6 I H2H O
Craciun Georgia Andreea (ROM) (588) 0 1 4
18.02.22
09:03
Bergen Mariia (UCR) (1151) 2 7 6 I H2H O
Havermans Danique (HOL) 0 5 2
18.02.22
09:04
Gvozdenovic Sara (SRB) 2 6 6 I H2H O
Schouten Sophie (HOL) 0 1 2
18.02.22
10:25
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (779) 2 7 6 I H2H O
Duca Gabriela (ROM) (1123) 0 6 0
18.02.22
10:26
Kolar Nastja (SLO) (550) 2 6 6 I H2H O
Barbulescu Bianca Elena (ROM) 0 3 1
18.02.22
12:04
Botusharova Borislava (BGR) (1104) 2 6 6 I H2H O
Goina Patricia Georgiana (ROM) 0 3 4
18.02.22
11:53
Sokovic Nevena (SRB) (1590) 2 6 6 I H2H O
Yuldasheva Sevil (UZB) (1546) 0 4 0
17.02.22
09:02
Costache Silvia Maria (ROM) 2 6 6 I H2H O
Gubina Polina (UCR) 0 1 1
17.02.22
09:02
Amariei Ilinca Dalina (ROM) (1042) 2 7 5 7 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 1 6 7 6
17.02.22
10:10
Ogescu Simona (ROM) (1036) 2 6 6 I H2H O
Iordache Alexandra (ROM) (1314) 0 1 3
17.02.22
12:28
Craciun Georgia Andreea (ROM) (588) 2 6 7 I H2H O
Kouzmanov Isabelle (USA) 0 4 5
17.02.22
13:59
Marginean Alexia Iulia (ROM) 2 2 6 6 I H2H O
Bolebruchova Ema (SVK) 1 6 2 1
17.02.22
11:44
Ivanova Ekaterina (2006) (RUS) 2 6 2 7 I H2H O
Lopicic Andjela (SRB) 1 2 6 5
16.02.22
10:30
Goina Patricia Georgiana (ROM) 2 6 6 I H2H O
Marginean Alexia Iulia (ROM) 0 3 3
16.02.22
12:00
Bojica Stefania (ROM) I H2H O
Yuldasheva Sevil (UZB) (1546)
16.02.22
10:30
Havermans Danique (HOL) 2 7 6 I H2H O
Vyshkina Mariya (UCR) 0 6 3
16.02.22
13:45
Duca Gabriela (ROM) (1123) 2 6 4 6 I H2H O
Botusharova Borislava (BGR) (1104) 1 2 6 2
16.02.22
13:28
Ogescu Simona (ROM) (1036) 2 6 6 6 I H2H O
Bertea Elena Ruxandra (ROM) 1 7 2 4
16.02.22
13:31
Iordache Alexandra (ROM) (1314) 2 6 7 I H2H O
Lazar Stefana (ROM) 0 4 5
16.02.22
12:20
Gvozdenovic Sara (SRB) 2 6 6 I H2H O
Schwarcova Natalia (SVK) 0 1 3
16.02.22
12:19
Barbulescu Bianca Elena (ROM) 2 6 6 I H2H O
Ivanova Ekaterina (2006) (RUS) 0 4 3
15.02.22
09:06
Barbulescu Bianca Elena (ROM) 51.21% 2 3 6 6 1.83 I H2H O
Bojica Stefania (ROM) 48.79% 1 6 3 4 1.83
15.02.22
09:00
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (779) 61.40% 2 7 6 1.12 I H2H O
Sokovic Nevena (SRB) (1590) 38.60% 0 6 1 5.50
15.02.22
09:00
Craciun Georgia Andreea (ROM) (588) 61.35% 1.08 I H2H O
Tiron Evelyne Christelle Atticia (ROM) 38.65% 7.00
15.02.22
10:35
Schouten Sophie (HOL) 48.48% 2 6 6 1.72 I H2H O
Spasova Beatris (BGR) (1135) 51.52% 0 0 4 2.00
15.02.22
09:30
Kolar Nastja (SLO) (550) 47.89% 2 4 6 6 1.14 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 52.11% 1 6 1 2 5.00
15.02.22
09:30
Lopicic Andjela (SRB) 41.06% 2 6 6 1.30 I H2H O
Costache Silvia Maria (ROM) 58.94% 0 4 3 3.40
15.02.22
13:00
Gae Mara (ROM) 50.63% 1.50 I H2H O
Iordache Alexandra (ROM) (1314) 49.37% 2.50
15.02.22
11:54
Gubina Polina (UCR) 54.69% 2 6 6 1.40 I H2H O
Tudose Rebeca Maria (ROM) 45.31% 0 1 1 2.75
15.02.22
11:00
Yuldasheva Sevil (UZB) 45.35% 2 6 6 2.25 I H2H O
Ivanova Ekaterina (2006) (RUS) (1546) 54.65% 0 1 2 1.57
15.02.22
14:38
Lazar Stefana (ROM) 53.80% 2 6 6 1.30 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 46.20% 0 4 2 3.40
15.02.22
13:35
Bergen Mariia (UCR) (1151) 53.30% 2 6 6 1.72 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (ROM) 46.70% 0 4 3 2.00
15.02.22
15:01
Kouzmanov Isabelle (USA) 41.04% 2 6 6 4.33 I H2H O
Amariei Ilinca Dalina (ROM) (1042) 58.96% 0 3 3 1.20
15.02.22
16:32
Duca Gabriela (ROM) (1123) 2 7 6 I H2H O
Vyshkina Mariya (UCR) 0 6 1
15.02.22
14:55
Botusharova Borislava (BGR) (1104) 43.12% 2 6 2 6 1.10 I H2H O
Havermans Danique (HOL) 56.88% 1 4 6 1 6.50
14.02.22
09:00
Gaspar-Ivan Ioana (ROM) (778) 56.80% 2 6 6 1.20 I H2H O
Spasova Beatris (BGR) (1131) 43.20% 0 3 0 4.33
14.02.22
09:00
Bojica Stefania (ROM) 48.09% 2 6 6 1.20 I H2H O
Ivanova Ekaterina (2006) (RUS) 51.91% 0 3 1 4.33
14.02.22
09:00
Iordache Alexandra (ROM) (1317) 60.69% 2 6 6 1.30 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 39.31% 0 4 0 3.40
14.02.22
09:30
Sokovic Nevena (SRB) (1591) 46.95% 2 6 6 1.44 I H2H O
Schouten Sophie (HOL) 53.05% 0 4 2 2.62
14.02.22
10:21
Barbulescu Bianca Elena (ROM) 59.41% 2 6 7 1.50 I H2H O
Yuldasheva Sevil (UZB) (1547) 40.59% 0 2 6 2.50
14.02.22
10:42
Botusharova Borislava (BGR) (1104) 48.09% 2 6 3 6 1.20 I H2H O
Vyshkina Mariya (UCR) 51.91% 1 2 6 3 4.33
14.02.22
11:00
Costache Silvia Maria (ROM) 58.93% 2 3 6 6 7.00 I H2H O
Kolar Nastja (SLO) (551) 41.07% 1 6 3 3 1.08
14.02.22
11:00
Lopicic Andjela (SRB) 51.00% 2 0 6 6 2.00 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 49.00% 1 6 3 1 1.72
14.02.22
13:30
Craciun Georgia Andreea (ROM) (572) 51.60% 1.08 I H2H O
Ionescu Eva Maria (ROM) 48.40% 7.00
14.02.22
12:30
Gubina Polina (UCR) 53.88% 1.66 I H2H O
Tiron Evelyne Christelle Atticia (ROM) 46.12% 2.10
14.02.22
14:55
Amariei Ilinca Dalina (ROM) (1043) 66.67% 2 6 6 1.25 I H2H O
Bergen Mariia (UCR) (1149) 33.33% 0 3 1 3.75
14.02.22
16:13
Ionescu Iulia Andreea (ROM) 52.34% 2 7 6 7 1.83 I H2H O
Kouzmanov Isabelle (USA) 47.66% 1 5 7 6 1.83
14.02.22
14:52
Goina Patricia Georgiana (ROM) 48.36% 2 7 7 2.25 I H2H O
Bertea Elena Ruxandra (ROM) 51.64% 0 5 6 1.57
14.02.22
17:10
Ogescu Simona (ROM) (1037) 2 4 6 6 I H2H O
Marginean Alexia Iulia (ROM) 1 6 2 2
13.02.22
15:02
Duca Gabriela (ROM) (1119) 46.56% 2 6 6 1.57 I H2H O
Havermans Danique (HOL) 53.44% 0 3 3 2.25
13.02.22
11:00
Craciun Georgia Andreea (ROM) (572) 49.76% 2 6 6 1.10 I H2H O
Gubina Polina (UCR) 50.24% 0 0 2 6.50
13.02.22
14:58
Lazar Stefana (ROM) 2 6 6 I H2H O
Gae Mara (ROM) 0 3 3
13.02.22
11:12
Kouzmanov Isabelle (USA) 39.77% 2 6 7 2.50 I H2H O
Bergen Mariia (UCR) (1149) 60.23% 0 2 6 1.50
13.02.22
09:02
Gvozdenovic Sara (SRB) 48.29% 2 6 7 1.72 I H2H O
Bolebruchova Ema (SVK) 51.71% 0 4 5 2.00
13.02.22
09:03
Schouten Sophie (HOL) 53.28% 2 6 7 1.50 I H2H O
Schwarcova Natalia (SVK) 46.72% 0 3 6 2.50
13.02.22
09:09
Vyshkina Mariya (UCR) 50.67% 2 7 6 1.83 I H2H O
Ondrejcekova Klara (SVK) 49.33% 0 6 4 1.83
13.02.22
12:14
Ogescu Simona (ROM) (1037) 43.08% 2 4 7 6 1.16 I H2H O
Goina Patricia Georgiana (ROM) 56.92% 1 6 6 2 4.50
13.02.22
10:44
Amariei Ilinca Dalina (ROM) (1043) 55.67% 2 6 6 1.25 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (ROM) 44.33% 0 3 3 3.75
13.02.22
11:49
Hristea Camelia-Elena (ROM) (1223) 2 6 6 I H2H O
Tudose Rebeca Maria (ROM) 0 2 2
23.01.22
09:30
Ciobanu Daniela (MLD) (1231) 46.56% 2 6 6 1.53 I H2H O
Schalekamp Sanne (HOL) 53.44% 0 2 3 2.37
23.01.22
09:00
Matoula Martha (GRE) (799) 57.27% 1 5 1.50 I H2H O
Carrillo Marin Alba (SPA) (633) 42.73% 0 0 2.50
23.01.22
09:00
Koussenkova Valeria (SPA) (1197) 47.86% 2 6 6 1.83 I H2H O
Jurna Elizabeth (EST) 52.14% 0 4 2 1.83
23.01.22
11:00
Simunyu Celine (IRL) 58.21% 1.50 I H2H O
Khan Iman (MB) 41.79% 2.50
23.01.22
11:00
Bolebruchova Ema (SVK) 2 1 6 6 I H2H O
Boehner Laura (GER) 1 6 4 2
22.01.22
09:00
Ciobanu Daniela (MLD) (1231) 50.36% 2 6 6 3.25 I H2H O
Morgina Anna (RUS) (683) 49.64% 0 3 3 1.33
22.01.22
09:03
Koussenkova Valeria (SPA) (1197) 38.68% 2 7 6 2.00 I H2H O
Hernandez Miranda Judith (SPA) 61.32% 0 5 0 1.72
22.01.22
10:44
Boehner Laura (GER) 53.26% 2 6 6 7 1.83 I H2H O
Yuldasheva Sevil (UZB) (1546) 46.74% 1 4 7 5 1.83
22.01.22
09:30
Jurna Elizabeth (EST) 46.95% 2 6 6 1.36 I H2H O
Avdeeva Valeria (RUS) 53.05% 0 0 0 3.00
22.01.22
11:54
Carrillo Marin Alba (SPA) (633) 41.32% 2 6 2 6 2.20 I H2H O
Scilipoti Sebastianna (ELV) (574) 58.68% 1 1 6 3 1.61
22.01.22
11:30
Matoula Martha (GRE) (799) 56.76% 2 7 3 6 1.57 I H2H O
Kolar Nastja (SLO) (553) 43.24% 1 6 6 4 2.25
22.01.22
14:20
Khan Iman (MB) 53.28% 2 7 6 1.53 I H2H O
Schwarcova Natalia (SVK) 46.72% 0 5 1 2.37
22.01.22
15:48
Simunyu Celine (IRL) 55.68% 2 6 3 6 1.22 I H2H O
Havermans Danique (HOL) 44.32% 1 2 6 3 4.00
22.01.22
18:00
Lopez Alcaraz Esther (SPA) 60.44% 1.10 I H2H O
Bolebruchova Ema (SVK) 39.56% 6.50
21.01.22
10:00
Hernandez Miranda Judith (SPA) 44.49% 1 2 5 5.00 I H2H O
Lopez Alcaraz Esther (SPA) 55.51% 0 6 1 1.14
21.01.22
09:30
Kolar Nastja (SLO) (553) 47.89% 2 6 6 1.08 I H2H O
Havermans Danique (HOL) 52.11% 0 3 0 7.00
21.01.22
10:00
Matoula Martha (GRE) (799) 64.13% 2 6 6 1.05 I H2H O
Schwarcova Natalia (SVK) 35.87% 0 0 0 8.50
21.01.22
12:00
Carrillo Marin Alba (SPA) (633) 52.17% 2 6 6 1.03 I H2H O
Khan Iman (MB) 47.83% 0 2 0 10.00
21.01.22
12:00
Bolebruchova Ema (SVK) 41.31% 1.90 I H2H O
Semenistaja Marija (LET) 58.69% 1.80
21.01.22
12:30
Scilipoti Sebastianna (ELV) (574) 2 7 6 I H2H O
Yuldasheva Sevil (UZB) (1546) 0 5 2
21.01.22
13:56
Ciobanu Daniela (MLD) (1231) 47.19% 2 6 1 6 1.83 I H2H O
Simunyu Celine (IRL) 52.81% 1 2 6 2 1.83
21.01.22
12:33
Bolebruchova Ema (SVK) 2 6 6 I H2H O
Avdeeva Valeria (RUS) 0 2 0
20.01.22
15:51
Boehner Laura (GER) 52.72% 2 7 6 1.50 I H2H O
Schwarcova Natalia (SVK) 47.28% 0 6 0 2.50
20.01.22
09:28
Simunyu Celine (IRL) 59.16% 2 6 6 1.25 I H2H O
Koussenkova Valeria (SPA) (1197) 40.84% 0 3 1 3.75
20.01.22
09:30
Havermans Danique (HOL) 46.75% 2 6 6 6 2.20 I H2H O
Hernandez Miranda Judith (SPA) 53.25% 1 7 2 4 1.61
20.01.22
12:00
Matoula Martha (GRE) (799) 55.66% 2 6 6 1.08 I H2H O
Jurna Elizabeth (EST) 44.34% 0 2 0 7.00
20.01.22
10:58
Ciobanu Daniela (MLD) (1231) 52.56% 2 6 6 1.40 I H2H O
Yuldasheva Sevil (UZB) (1546) 47.44% 0 3 2 2.75
20.01.22
13:00
Aranda Arcas Lucia (SPA) 57.14% 6.00 I H2H O
Carrillo Marin Alba (SPA) (633) 42.86% 1.11
20.01.22
12:14
Schalekamp Sanne (HOL) 48.36% 2 1 7 6 2.75 I H2H O
Lopez Alcaraz Esther (SPA) 51.64% 1 6 5 3 1.40
20.01.22
15:30
Morgina Anna (RUS) (683) 56.45% 2 6 6 1.10 I H2H O
Semenistaja Marija (LET) 43.55% 0 0 2 6.50
19.01.22
12:46
Kolar Nastja (SLO) (553) 47.62% 2 6 6 1.30 I H2H O
Lopez Alcaraz Esther (SPA) 52.38% 0 1 0 3.40
19.01.22
10:00
Morgina Anna (RUS) (683) 49.64% 1 6 3 1.36 I H2H O
Aranda Arcas Lucia (SPA) 50.36% 0 4 1 3.00
19.01.22
10:04
Matoula Martha (GRE) (799) 55.34% 2 6 6 1.10 I H2H O
Boehner Laura (GER) 44.66% 0 2 4 6.50
19.01.22
14:03
Scilipoti Sebastianna (ELV) (574) 59.62% 2 6 6 1.16 I H2H O
Simunyu Celine (IRL) 40.38% 0 3 4 4.50
19.01.22
10:00
Khan Iman (MB) 44.70% 2 6 6 1.83 I H2H O
Semenistaja Marija (LET) 55.30% 0 2 2 1.83
19.01.22
13:27
Schalekamp Sanne (HOL) 45.62% 2 6 6 1.83 I H2H O
Hernandez Miranda Judith (SPA) 54.38% 0 3 0 1.83
19.01.22
15:19
Ciobanu Daniela (MLD) (1231) 2 7 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (SPA) (1197) 0 6 0
19.01.22
09:30
Ngijol Carre Mathilde (FRA) 2 6 6 I H2H O
Schwarcova Natalia (SVK) 0 3 2
18.01.22
12:27
Boehner Laura (GER) 45.81% 2 6 6 2.25 I H2H O
Jurna Elizabeth (EST) 54.19% 0 4 1 1.57
18.01.22
10:00
Scilipoti Sebastianna (ELV) (574) 53.36% 2 6 6 1.14 I H2H O
Ciobanu Daniela (MLD) (1231) 46.64% 0 2 2 5.00
18.01.22
11:07
Yuldasheva Sevil (UZB) (1546) 48.72% 2 6 6 1.80 I H2H O
Koussenkova Valeria (SPA) (1197) 51.28% 0 1 3 1.90
18.01.22
15:18
Aranda Arcas Lucia (SPA) 2 6 6 I H2H O
Khan Iman (MB) 0 2 4
18.01.22
09:30
Kolar Nastja (SLO) (553) 52.38% 2 6 6 1.10 I H2H O
Hernandez Miranda Judith (SPA) 47.62% 0 2 1 6.50
18.01.22
09:31
Schalekamp Sanne (HOL) 46.56% 2 6 6 1.57 I H2H O
Havermans Danique (HOL) 53.44% 0 4 3 2.25
18.01.22
12:30
Carrillo Marin Alba (SPA) (633) 54.26% 2 6 6 1.66 I H2H O
Morgina Anna (RUS) (683) 45.74% 0 2 3 2.10
17.01.22
10:54
Lopez Alcaraz Esther (SPA) 49.67% 2 6 6 1.10 I H2H O
Havermans Danique (HOL) 50.33% 0 0 1 6.50
17.01.22
09:30
Morgina Anna (RUS) (683) 56.45% 2 6 6 1.11 I H2H O
Khan Iman (MB) 43.55% 0 2 3 6.00
17.01.22
09:30
Carrillo Marin Alba (SPA) (635) 55.61% 2 6 6 1.06 I H2H O
Semenistaja Marija (LET) 44.39% 0 1 0 8.00
17.01.22
11:03
Kolar Nastja (SLO) (551) 41.82% 2 6 6 1.11 I H2H O
Schalekamp Sanne (HOL) 58.18% 0 2 0 6.00
17.01.22
11:30
Scilipoti Sebastianna (ELV) (572) 56.44% 2 7 6 1.04 I H2H O
Koussenkova Valeria (SPA) (1180) 43.56% 0 5 4 9.00
17.01.22
12:17
Yuldasheva Sevil (UZB) (1552) 43.13% 2 6 6 4.33 I H2H O
Simunyu Celine (IRL) 56.87% 0 4 2 1.20
17.01.22
14:01
Schwarcova Natalia (SVK) 2 6 6 7 I H2H O
Jurna Elizabeth (EST) 1 0 7 5
16.01.22
10:05
Yuldasheva Sevil (UZB) (1552) 53.28% 2 6 6 6 1.33 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 46.72% 1 7 4 1 3.25
16.01.22
10:00
Caballero Chica Raquel (SPA) 53.85% 2 6 7 1.16 I H2H O
Semenistaja Marija (LET) 46.15% 0 1 6 4.50
16.01.22
12:44
Anger Jenifer (FRA) (1219) 56.22% 2 6 7 2.37 I H2H O
Carrillo Marin Alba (SPA) (635) 43.78% 0 1 5 1.53
16.01.22
12:20
Passola Berta (SPA) 45.35% 2 6 6 1.57 I H2H O
Ciobanu Daniela (MLD) (1231) 54.65% 0 3 4 2.25
16.01.22
14:49
Aranda Arcas Lucia (SPA) 2 6 6 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1591) 0 1 0
15.01.22
10:30
Carrillo Marin Alba (SPA) (635) 59.41% 2 6 6 1.50 I H2H O
Hodzic Mina (GER) (906) 40.59% 0 1 2 2.50
15.01.22
16:50
Semenistaja Marija (LET) 56.88% 4.50 I H2H O
Farres Carreter Carlota (SPA) 43.12% 1.16
15.01.22
09:05
Anger Jenifer (FRA) (1219) 43.81% 2 6 6 5.00 I H2H O
Semenistaja Darja (LET) (550) 56.19% 0 1 2 1.14
15.01.22
09:00
Gvozdenovic Sara (SRB) 47.44% 2 7 6 1.83 I H2H O
Schwarcova Natalia (SVK) 52.56% 0 5 2 1.83
15.01.22
12:00
Ciobanu Daniela (MLD) (1231) 52.56% 2 6 6 1.33 I H2H O
Bolebruchova Ema (SVK) 47.44% 0 2 2 3.25
15.01.22
14:05
Aranda Arcas Lucia (SPA) 46.96% 2 6 5 6 2.75 I H2H O
Simunyu Celine (IRL) 53.04% 1 1 7 3 1.40
15.01.22
14:04
Passola Berta (SPA) 46.56% 2 3 6 6 1.61 I H2H O
Jurna Elizabeth (EST) 53.44% 1 6 3 2 2.20
15.01.22
10:30
Yuldasheva Sevil (UZB) (1552) 46.15% 2 6 6 6.50 I H2H O
Avdeeva Valeria (RUS) 53.85% 0 4 3 1.10
15.01.22
16:21
Caballero Chica Raquel (SPA) 52.14% 2 6 6 1.57 I H2H O
Koussenkova Valeria (SPA) (1180) 47.86% 0 3 3 2.25
14.01.22
09:31
Simunyu Celine (IRL) 56.87% 2 6 6 1.12 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 43.13% 0 0 3 5.50
14.01.22
12:30
Semenistaja Darja (LET) (550) 65.80% 2 6 6 1.04 I H2H O
Semenistaja Marija (LET) 34.20% 0 1 1 9.00
14.01.22
09:36
Shin Jiho (KOS) 53.28% 2 6 6 1.25 I H2H O
Schwarcova Natalia (SVK) 46.72% 0 3 1 3.75
14.01.22
11:04
Ugrelidze Nina (USA) (1591) 53.44% 2 7 3 7 2.25 I H2H O
Ciobanu Daniela (MLD) (1231) 46.56% 1 6 6 6 1.57
14.01.22
15:18
Anger Jenifer (FRA) (1219) 47.96% 2 7 6 1.12 I H2H O
Caballero Chica Raquel (SPA) 52.04% 0 6 0 5.50
14.01.22
14:13
Hodzic Mina (GER) (906) 49.03% 2 6 6 1.33 I H2H O
Passola Berta (SPA) 50.97% 0 2 2 3.25
14.01.22
11:00
Carrillo Marin Alba (SPA) (635) 42.86% 2 6 6 1.05 I H2H O
Avdeeva Valeria (RUS) 57.14% 0 1 4 8.50
14.01.22
15:33
Aranda Arcas Lucia (SPA) 2 6 6 I H2H O
Yuldasheva Sevil (UZB) (1552) 0 2 3
13.01.22
09:30
Jurna Elizabeth (EST) 51.71% 2 6 6 1.72 I H2H O
Semenistaja Marija (LET) 48.29% 0 0 2 2.00
13.01.22
09:30
Hodzic Mina (GER) (906) 57.23% 2 2 6 7 1.07 I H2H O
Koussenkova Valeria (SPA) (1180) 42.77% 1 6 1 5 7.50
13.01.22
10:00
Semenistaja Darja (LET) (550) 65.80% 2 6 6 1.04 I H2H O
Yuldasheva Sevil (UZB) (1552) 34.20% 0 2 2 9.00
13.01.22
11:47
Simunyu Celine (IRL) 52.81% 2 7 5 6 1.83 I H2H O
Passola Berta (SPA) 47.19% 1 5 7 2 1.83
13.01.22
12:39
Shin Jiho (KOS) 46.15% 2 6 6 1.83 I H2H O
Caballero Chica Raquel (SPA) 53.85% 0 3 2 1.83
13.01.22
14:52
Ugrelidze Nina (USA) (1591) 45.35% 2 6 6 2.00 I H2H O
Farres Carreter Carlota (SPA) 54.65% 0 3 3 1.72
13.01.22
14:11
Anger Jenifer (FRA) (1219) 2 6 6 I H2H O
Bolebruchova Ema (SVK) 0 1 3
13.01.22
15:34
Carrillo Marin Alba (SPA) (635) 42.86% 2 6 6 1.07 I H2H O
Ciobanu Daniela (MLD) (1231) 57.14% 0 3 0 7.50
12.01.22
10:32
Ciobanu Daniela (MLD) (1231) 45.35% 2 7 6 1.40 I H2H O
Avdeeva Valeria (RUS) 54.65% 0 5 2 2.75
12.01.22
10:00
Semenistaja Darja (LET) (550) 51.10% 2 6 6 1.01 I H2H O
Aranda Arcas Lucia (SPA) 48.90% 0 2 0 13.00
12.01.22
12:18
Shin Jiho (KOS) 53.28% 2 6 7 1.50 I H2H O
Bolebruchova Ema (SVK) 46.72% 0 1 6 2.50
12.01.22
10:01
Jurna Elizabeth (EST) 52.14% 2 6 2 6 1.53 I H2H O
Yuldasheva Sevil (UZB) (1552) 47.86% 1 2 6 4 2.37
12.01.22
11:20
Carrillo Marin Alba (SPA) (635) 2 6 6 I H2H O
Farres Carreter Carlota (SPA) 0 1 4
12.01.22
12:36
Simunyu Celine (IRL) 63.48% 2 7 6 1.30 I H2H O
Koussenkova Valeria (SPA) (1180) 36.52% 0 5 1 3.40
12.01.22
13:00
Hodzic Mina (GER) (906) 57.23% 2 6 6 1.07 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 42.77% 0 1 2 7.50
12.01.22
13:47
Anger Jenifer (FRA) (1219) 55.51% 2 6 6 1.10 I H2H O
Schwarcova Natalia (SVK) 44.49% 0 2 0 6.50
12.01.22
13:05
Aranda Arcas Lucia (SPA) 2 7 7 I H2H O
Semenistaja Marija (LET) 0 5 6
12.01.22
16:05
Ugrelidze Nina (USA) (1591) 45.35% 2 7 6 1.53 I H2H O
Avdeeva Valeria (RUS) 54.65% 0 6 1 2.37
12.01.22
13:30
Semenistaja Darja (LET) (550) 51.10% 2 6 6 1.04 I H2H O
Jurna Elizabeth (EST) 48.90% 0 1 2 9.00
12.01.22
15:45
Passola Berta (SPA) 53.28% 2 6 6 1.40 I H2H O
Koussenkova Valeria (SPA) (1180) 46.72% 0 2 2 2.75
12.01.22
17:25
Ciobanu Daniela (MLD) (1231) 45.35% 2 6 7 2.00 I H2H O
Farres Carreter Carlota (SPA) 54.65% 0 4 5 1.72
12.01.22
16:20
Bolebruchova Ema (SVK) 2 5 6 6 I H2H O
Caballero Chica Raquel (SPA) 1 7 4 1
11.01.22
09:30
Semenistaja Marija (LET) 47.86% 2 6 6 2.25 I H2H O
Yuldasheva Sevil (UZB) (1552) 52.14% 0 2 0 1.57
11.01.22
16:16
Aranda Arcas Lucia (SPA) 45.35% 2 6 6 1.61 I H2H O
Jurna Elizabeth (EST) 54.65% 0 4 4 2.20
11.01.22
17:11
Hodzic Mina (GER) (906) 59.41% 2 6 6 1.57 I H2H O
Simunyu Celine (IRL) 40.59% 0 3 2 2.25
11.01.22
13:48
Anger Jenifer (FRA) (1219) 57.87% 2 6 6 1.30 I H2H O
Shin Jiho (KOS) 42.13% 0 4 3 3.40
11.01.22
18:40
Passola Berta (SPA) 53.28% 2 6 6 1.57 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 46.72% 0 2 1 2.25
11.01.22
18:16
Caballero Chica Raquel (SPA) 50.66% 2 6 6 1.20 I H2H O
Schwarcova Natalia (SVK) 49.34% 0 3 2 4.33
11.01.22
14:11
Bolebruchova Ema (SVK) 2 1 6 6 I H2H O
Schwarcova Natalia (SVK) 1 6 2 3
11.01.22
12:53
Carrillo Marin Alba (SPA) (635) 2 7 6 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1591) 0 6 0
10.01.22
09:30
Carrillo Marin Alba (SPA) (634) 48.37% 1.14 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1587) 51.63% 5.00
10.01.22
10:30
Bolebruchova Ema (SVK) 46.72% 2.25 I H2H O
Schwarcova Natalia (SVK) 53.28% 1.57
10.01.22
09:04
Koussenkova Valeria (SPA) (1177) 52.14% 2 3 6 6 1.61 I H2H O
Gvozdenovic Sara (SRB) 47.86% 1 6 3 4 2.20
10.01.22
09:06
Farres Carreter Carlota (SPA) 46.18% 2 6 6 1.66 I H2H O
Avdeeva Valeria (RUS) 53.82% 0 3 3 2.10
© COPYRIGHT PredictiiTenis.ro | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+