autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Altenkirchen 2023 / Germania, acoperit , www, LIVE, DRAW, ATP Altenkirchen 2023 Tenis live premiu / bani : 60 000 USD |
|||||||||||
19.02.23 12:25 |
finala | Tauson Clara (DAN) [5] (128) | 54.20% | 2 | 7 | 4 | 6 | 1.55 | I H2H O | ||
Minnen Greetje (BEL) (157) | 45.80% | 1 | 6 (5) | 6 | 2 | 2.32 | |||||
18.02.23 13:10 |
semi-finala | Minnen Greetje (BEL) (157) | 53.98% | 2 | 6 | 6 | 1.57 | I H2H O | |||
Noha Akugue Noma (GER) (228) | 46.02% | 0 | 2 | 3 | 2.39 | ||||||
18.02.23 14:40 |
semi-finala | Tauson Clara (DAN) [5] (128) | 64.39% | 2 | 6 | 7 | 1.27 | I H2H O | |||
Cristian Jaqueline (ROM) (232) | 35.61% | 0 | 3 | 6 (3) | 3.73 | ||||||
17.02.23 13:05 |
sferturi de finala | Cristian Jaqueline (ROM) (232) | 38.10% | 2 | 6 | 3 | 6 | 2.75 | I H2H O | ||
Wickmayer Yanina (BEL) (259) | 61.90% | 1 | 3 | 6 | 3 | 1.41 | |||||
17.02.23 19:10 |
sferturi de finala | Noha Akugue Noma (GER) (228) | 48.10% | 2 | 6 | 6 | 2.33 | I H2H O | |||
Snigur Daria (UCR) [6] (147) | 51.90% | 0 | 1 | 4 | 1.51 | ||||||
17.02.23 15:40 |
sferturi de finala | Minnen Greetje (BEL) (157) | 65.54% | 2 | 7 | 6 | 1.41 | I H2H O | |||
Kudermetova Polina (RUS) [7] (173) | 34.46% | 0 | 6 (5) | 4 | 2.62 | ||||||
17.02.23 17:25 |
sferturi de finala | Tauson Clara (DAN) [5] (128) | 77.59% | 2 | 6 | 6 | 1.23 | I H2H O | |||
In-Albon Ylena (ELV) [4] (133) | 22.41% | 0 | 1 | 0 | 3.65 | ||||||
16.02.23 10:00 |
optimi de finala | Wickmayer Yanina (BEL) (259) | 55.38% | 2 | 6 | 7 | 1.50 | I H2H O | |||
Barthel Mona (GER) (199) | 44.62% | 0 | 3 | 5 | 2.50 | ||||||
16.02.23 13:15 |
optimi de finala | Noha Akugue Noma (GER) (228) | 45.42% | 2 | 6 | 6 | 1.54 | I H2H O | |||
Radivojevic Lola (SRB) [Q] (286) | 54.58% | 0 | 2 | 3 | 2.25 | ||||||
16.02.23 10:05 |
optimi de finala | Kudermetova Polina (RUS) [7] (173) | 65.54% | 2 | 6 | 6 | 1.21 | I H2H O | |||
Gorgodze Ekaterine (GEO) (243) | 34.46% | 0 | 4 | 3 | 3.83 | ||||||
16.02.23 11:25 |
optimi de finala | Cristian Jaqueline (ROM) (232) | 44.62% | 2 | 5 | 6 | 6 | 2.25 | I H2H O | ||
Zidansek Tamara (SLO) [1] (118) | 55.38% | 1 | 7 | 3 | 3 | 1.54 | |||||
16.02.23 19:00 |
optimi de finala | In-Albon Ylena (ELV) [4] (133) | 57.35% | 2 | 6 | 7 | 1.60 | I H2H O | |||
Bara Irina (ROM) (201) | 42.65% | 0 | 4 | 5 | 2.25 | ||||||
16.02.23 14:15 |
optimi de finala | Minnen Greetje (BEL) (157) | 59.70% | 2 | 7 | 6 | 1.53 | I H2H O | |||
Hruncakova Viktoria (SVK) [3] (129) | 40.30% | 0 | 6 (3) | 2 | 2.36 | ||||||
16.02.23 14:40 |
optimi de finala | Tauson Clara (DAN) [5] (128) | 47.50% | 2 | 7 | 2 | 6 | 1.13 | I H2H O | ||
Kempen Magali (BEL) (198) | 52.50% | 1 | 5 | 6 | 3 | 4.97 | |||||
16.02.23 11:55 |
optimi de finala | Snigur Daria (UCR) [6] (147) | 50.68% | 2 | 6 | 6 | 1.12 | I H2H O | |||
Seidel Ella (GER) [WC] (532) | 49.32% | 0 | 3 | 2 | 5.42 | ||||||
15.02.23 10:00 |
1. runda | Radivojevic Lola (SRB) [Q] (286) | 58.08% | 2 | 6 | 6 | 1.20 | I H2H O | |||
Morderger Yana (GER) [Q] (483) | 41.92% | 0 | 4 | 4 | 4.00 | ||||||
15.02.23 17:25 |
1. runda | Minnen Greetje (BEL) (157) | 57.75% | 2 | 7 | 6 | 1.35 | I H2H O | |||
Sonmez Zeynep (TUR) [Q] (248) | 42.25% | 0 | 5 | 1 | 2.90 | ||||||
15.02.23 14:20 |
1. runda | Bara Irina (ROM) (201) | 57.58% | 2 | 6 | 6 | 1.41 | I H2H O | |||
Kraus Sinja (AUT) (217) | 42.42% | 0 | 3 | 2 | 2.69 | ||||||
15.02.23 13:25 |
1. runda | Hruncakova Viktoria (SVK) [3] (129) | 58.01% | 2 | 7 | 6 | 1.22 | I H2H O | |||
Bandecchi Susan (ELV) (304) | 41.99% | 0 | 5 | 4 | 3.75 | ||||||
15.02.23 12:25 |
1. runda | Cristian Jaqueline (ROM) (232) | 59.11% | 2 | 0 | 6 | 6 | 1.08 | I H2H O | ||
Steur Joelle Lilly Sophie (GER) [WC] (546) | 40.89% | 1 | 6 | 1 | 1 | 6.85 | |||||
15.02.23 15:55 |
1. runda | Kempen Magali (BEL) (198) | 63.70% | 2 | 6 | 6 | 1.41 | I H2H O | |||
Kanev Kathleen (GER) [Q] (445) | 36.30% | 0 | 3 | 3 | 2.73 | ||||||
15.02.23 12:05 |
1. runda | Gorgodze Ekaterine (GEO) (243) | 55.43% | 2 | 6 | 6 | 1.22 | I H2H O | |||
Nuudi Maileen (EST) [Q] (582) | 44.57% | 0 | 2 | 4 | 3.50 | ||||||
15.02.23 19:00 |
1. runda | Tauson Clara (DAN) [5] (128) | 48.05% | 2 | 6 | 6 | 1.02 | I H2H O | |||
Appleton Emily (MB) [Q] (487) | 51.95% | 0 | 3 | 4 | 9.00 | ||||||
15.02.23 10:00 |
1. runda | Kudermetova Polina (RUS) [7] (173) | 55.04% | 2 | 1 | 6 | 6 | 1.14 | I H2H O | ||
Kuhl Carolina (GER) [Q] (1008) | 44.96% | 1 | 6 | 4 | 3 | 4.96 | |||||
14.02.23 11:50 |
1. runda | Wickmayer Yanina (BEL) (259) | 54.59% | 2 | 6 | 6 | 1.01 | I H2H O | |||
Kuznetsova Ekaterina (RUS) [WC] (1293) | 45.41% | 0 | 0 | 0 | 10.88 | ||||||
14.02.23 13:55 |
1. runda | Barthel Mona (GER) (199) | 53.85% | 2 | 6 | 4 | 6 | 1.57 | I H2H O | ||
Miyazaki Yuriko (MB) [8] (175) | 46.15% | 1 | 0 | 6 | 3 | 2.30 | |||||
14.02.23 10:05 |
1. runda | In-Albon Ylena (ELV) [4] (133) | 48.53% | 2 | 6 | 7 | 1.51 | I H2H O | |||
Stevanovic Natalija (SRB) (219) | 51.47% | 0 | 3 | 6 (4) | 2.36 | ||||||
14.02.23 19:15 |
1. runda | Zidansek Tamara (SLO) [1] (118) | 46.23% | 2 | 6 | 6 | 6 | 1.30 | I H2H O | ||
Radwanska Urszula (POL) [Q] (344) | 53.77% | 1 | 7 (6) | 4 | 0 | 3.15 | |||||
14.02.23 12:50 |
1. runda | Snigur Daria (UCR) [6] (147) | 61.68% | 2 | 6 | 6 | 1.46 | I H2H O | |||
Palicova Barbora (CEH) (202) | 38.32% | 0 | 3 | 1 | 2.60 | ||||||
14.02.23 16:30 |
1. runda | Noha Akugue Noma (GER) (228) | 43.88% | 2 | 6 | 6 | 2.98 | I H2H O | |||
Lys Eva (GER) [2] (116) | 56.12% | 0 | 1 | 1 | 1.33 | ||||||
14.02.23 10:05 |
1. runda | Seidel Ella (GER) [WC] (532) | 57.07% | 2 | 6 | 6 | 1.43 | I H2H O | |||
Guth Mara (GER) [WC] (517) | 42.93% | 0 | 4 | 3 | 2.54 |