autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Ljublana 2003 / Slovenia, zgura , www, LIVE, DRAW, ATP Ljublana 2003 Tenis live calificare |
|||||||||||
26.05.03 ?? |
sferturi de finala | Tuksar Sasa (CRO) [7] (375) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kanellos Markus (AUT) (751) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
26.05.03 ?? |
sferturi de finala | Navarro-Pastor Ivan (SPA) (490) | 2 | 3 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Kisgyorgy Gergely (HUN) (607) | 1 | 6 | 3 | 4 | |||||||
26.05.03 ?? |
sferturi de finala | Peralta Julio (CHL) (460) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Hirigoyen Ignacio (ARG) [2] (298) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
26.05.03 ?? |
sferturi de finala | Pashanski Boris (SRB) [1] (273) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Slovic Aleksander (SRB) (1034) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
25.05.03 ?? |
optimi de finala | Pashanski Boris (SRB) [1] (273) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Cerovic Ivan (CRO) (602) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
25.05.03 ?? |
optimi de finala | Slovic Aleksander (SRB) (1034) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Fono Laszlo (HUN) (692) | 0 | 6 (1) | 3 | ||||||||
25.05.03 ?? |
optimi de finala | Hirigoyen Ignacio (ARG) [2] (298) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Haybittel Robert (AUS) (1065) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
25.05.03 ?? |
optimi de finala | Peralta Julio (CHL) (460) | 2 | 5 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Bogdanovic Alex (MB) (493) | 1 | 7 | 3 | 5 | |||||||
25.05.03 ?? |
optimi de finala | Navarro-Pastor Ivan (SPA) (490) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Cevka Anze (SLO) [WC] | 0 | 6 (12 | 2 | ||||||||
25.05.03 ?? |
optimi de finala | Kisgyorgy Gergely (HUN) (607) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Madjarovski Darko (SRB) (421) | 0 | 5 | 1 | ||||||||
25.05.03 ?? |
optimi de finala | Kanellos Markus (AUT) (751) | 2 | 6 | 3 | 6 | I H2H O | ||||
Ritz Kresimir (CRO) (1075) | 1 | 1 | 6 | 3 | |||||||
25.05.03 ?? |
optimi de finala | Tuksar Sasa (CRO) [7] (375) | 2 | 6 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Parada Felipe (CHL) (471) | 1 | 7 (6) | 4 | 2 | |||||||
24.05.03 ?? |
1. runda | Tuksar Sasa (CRO) [7] (375) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kapun Anze (SLO) [WC] | 0 | 3 | 2 | ||||||||
24.05.03 ?? |
1. runda | Parada Felipe (CHL) (471) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Jarc Rok (SLO) [WC] (1519) | 0 | 6 (5) | 4 | ||||||||
24.05.03 ?? |
1. runda | Ritz Kresimir (CRO) (1075) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Podkrajsek Nejc (SLO) [WC] | 0 | 1 | 4 | ||||||||
24.05.03 ?? |
1. runda | Cerovic Ivan (CRO) (602) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Magg Christian (AUT) (860) | 0 | 5 | 1 | ||||||||
24.05.03 ?? |
1. runda | Slovic Aleksander (SRB) (1034) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gruber Konstantin (AUT) (520) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
24.05.03 ?? |
1. runda | Fono Laszlo (HUN) (692) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Svarc Ladislav (SVK) [6] (367) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
24.05.03 ?? |
1. runda | Hirigoyen Ignacio (ARG) [2] (298) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Santl Daniel (SLO) [WC] | 0 | 2 | 1 | ||||||||
24.05.03 ?? |
1. runda | Haybittel Robert (AUS) (1065) | 2 | 7 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Zemlja Grega (SLO) [WC] | 1 | 6 (3) | 7 (5) | 5 | |||||||
24.05.03 ?? |
1. runda | Peralta Julio (CHL) (460) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Esquerdo-Andreu Ivan (SPA) (441) | 0 | 1 | 6 (4) | ||||||||
24.05.03 ?? |
1. runda | Bogdanovic Alex (MB) (493) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Fyrstenberg Mariusz (POL) [8] (418) | 0 | 6 (4) | 1 | ||||||||
24.05.03 ?? |
1. runda | Cevka Anze (SLO) [WC] | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Cruciat Adrian (ROM) [3] (314) | 0 | 5 | 5 | ||||||||
24.05.03 ?? |
1. runda | Navarro-Pastor Ivan (SPA) (490) | 1 | 7 | I H2H O | ||||||
Armando Hugo (USA) (497) | 0 | 5 | |||||||||
24.05.03 ?? |
1. runda | Madjarovski Darko (SRB) (421) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Minar Ivo (CEH) (445) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
24.05.03 ?? |
1. runda | Kisgyorgy Gergely (HUN) (607) | 2 | 6 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Wiltschnig Herbert (AUT) [5] (350) | 1 | 7 (6) | 4 | 3 | |||||||
24.05.03 ?? |
1. runda | Kanellos Markus (AUT) (751) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Klec Ivo (SVK) [4] (348) | 0 | 6 (5) | 4 | ||||||||
24.05.03 ?? |
1. runda | Pashanski Boris (SRB) [1] (273) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Decoud Sebastian (ARG) (531) | 0 | 1 | 0 |