autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Stockholm(VIII) 2004 / Suedia, hard , www, LIVE, DRAW, ATP Stockholm(VIII) 2004 Tenis live calificare |
|||||||||||
02.08.04 11:00 |
sferturi de finala | Chakvetadze Anna (RUS) [5] (189) | 2 | 7 | 4 | 6 | 1.80 | I H2H O | |||
Goloviznina Maria (RUS) (331) | 1 | 5 | 6 | 3 | 1.80 | ||||||
02.08.04 11:00 |
sferturi de finala | Tatarkova Elena (UCR) (163) | 2 | 6 | 6 | 1.60 | I H2H O | ||||
Prusova Libuse (CEH) (186) | 0 | 3 | 3 | 2.05 | |||||||
02.08.04 11:00 |
sferturi de finala | Wartusch Patricia (AUT) (216) | 2 | 6 | 7 | 1.75 | I H2H O | ||||
O'Donoghue Jane (MB) [8] (195) | 0 | 4 | 5 | 1.85 | |||||||
02.08.04 12:30 |
sferturi de finala | Schruff Julia (GER) [1] (140) | 2 | 6 | 6 | 1.70 | I H2H O | ||||
Muller Martina (GER) [6] (219) | 0 | 3 | 4 | 1.90 | |||||||
01.08.04 15:00 |
optimi de finala | Wartusch Patricia (AUT) (216) | 1 | 1.60 | I H2H O | ||||||
Sfar Selima (TUN) [2] (151) | 0 | 2.10 | |||||||||
01.08.04 12:00 |
optimi de finala | O'Donoghue Jane (MB) [8] (195) | 2 | 6 | 5 | 7 | 1.65 | I H2H O | |||
Ostrovskaya Nadejda (BLR) (281) | 1 | 4 | 7 | 6 (6) | 2.00 | ||||||
01.08.04 13:00 |
optimi de finala | Tatarkova Elena (UCR) (163) | 2 | 6 | 6 | 1.80 | I H2H O | ||||
Marosi Katalin (HUN) (294) | 0 | 1 | 2 | 1.80 | |||||||
01.08.04 11:00 |
optimi de finala | Prusova Libuse (CEH) (186) | 2 | 6 | 6 | 1.80 | I H2H O | ||||
Meusburger Yvonne (AUT) [7] (202) | 0 | 4 | 1 | 1.80 | |||||||
01.08.04 12:00 |
optimi de finala | Goloviznina Maria (RUS) (331) | 1 | I H2H O | |||||||
Husarova Janette (SVK) [4] (169) | 0 | ||||||||||
01.08.04 ?? |
optimi de finala | Chakvetadze Anna (RUS) [5] (189) | 2 | 5 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Ruutel Margit (EST) [WC] (601) | 1 | 7 | 2 | 1 | |||||||
01.08.04 12:00 |
optimi de finala | Muller Martina (GER) [6] (219) | 2 | 6 | 2 | 6 | 1.67 | I H2H O | |||
Jacobsgaard Karina-Ildor (DAN) [WC] (575) | 1 | 2 | 6 | 3 | 1.95 | ||||||
01.08.04 11:00 |
optimi de finala | Schruff Julia (GER) [1] (140) | 2 | 6 | 6 | 1.23 | I H2H O | ||||
Hodes Julia (GER) [WC] | 0 | 0 | 1 | 3.30 | |||||||
31.07.04 ?? |
1. runda | Jacobsgaard Karina-Ildor (DAN) [WC] (575) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tavares Marina (BRA) [WC] (1038) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
31.07.04 ?? |
1. runda | Wartusch Patricia (AUT) (216) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Borgersen Karoline (NOR) [WC] | 0 | 4 | 4 | ||||||||
31.07.04 ?? |
1. runda | Ostrovskaya Nadejda (BLR) (281) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Larsson Johanna (SUE) [WC] | 0 | 5 | 1 | ||||||||
31.07.04 ?? |
1. runda | O'Donoghue Jane (MB) [8] (195) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Trouche Emilie (FRA) [WC] (727) | 0 | 1 | 5 | ||||||||
31.07.04 ?? |
1. runda | Marosi Katalin (HUN) (294) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Testud Sandrine (FRA) [WC] (316) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
31.07.04 ?? |
1. runda | Prusova Libuse (CEH) (186) | 2 | 3 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Laine Emma (FIN) (303) | 1 | 6 | 2 | 5 | |||||||
31.07.04 ?? |
1. runda | Meusburger Yvonne (AUT) [7] (202) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Johansson Michaela (SUE) [WC] | 0 | 2 | 2 | ||||||||
31.07.04 ?? |
1. runda | Goloviznina Maria (RUS) (331) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Roma Nadja (SUE) [WC] (1089) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
31.07.04 ?? |
1. runda | Ruutel Margit (EST) [WC] (601) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Wist Sabrina (GER) [WC] (983) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
31.07.04 ?? |
1. runda | Hodes Julia (GER) [WC] | 2 | 6 | 6 | 1.50 | I H2H O | ||||
Papadopolou Nathalia (SUE) [WC] (1140) | 0 | 3 | 3 | 2.25 |