autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
«« ziua precedenta | ziua urmatoare »» |
ATP DUBLU / 27.10.2006 | ||||||||||
St. Petersburg / Rusia premiu / bani : 1000 000 USD |
||||||||||
18:30 | Aspelin Simon (SUE) / Perry Todd (AUS) |
2 | 3 | 7 | 10 | 1.72 | IH2HO | |||
Huss Stephen (AUS) / Moodie Wesley (JAR) |
1 | 6 | 5 | 4 | 1.88 | |||||
Basel / Elvetia premiu / bani : 975 000 USD |
||||||||||
12:00 | Knowles Mark (BHS) / Nestor Daniel (CAN) |
2 | 7 | 6 | 1.14 | IH2HO | ||||
Butorac Eric (USA) / Parrott Travis (USA) |
0 | 6 | 2 | 4.27 | ||||||
18:15 | Fyrstenberg Mariusz (POL) / Matkowski Marcin (POL) |
2 | 3 | 6 | 10 | 1.59 | IH2HO | |||
Nalbandian David (ARG) / Prieto Sebastian (ARG) |
1 | 6 | 3 | 5 | 2.09 | |||||
20:45 | Ferrer David (SPA) / Montanes Albert (SPA) |
2 | 6 | 6 | 2.29 | IH2HO | ||||
Becker Benjamin (GER) / Kohlmann Michael (GER) |
0 | 1 | 4 | 1.47 | ||||||
Lyon / Franta premiu / bani : 800 000 USD |
||||||||||
12:00 | Cermak Frantisek (CEH) / Levinsky Jaroslav (CEH) |
2 | 4 | 7 | 10 | 1.65 | IH2HO | |||
Coetzee Jeff (JAR) / Wassen Rogier (HOL) |
1 | 6 | 6 | 4 | 1.97 | |||||
21:30 | Benneteau Julien (FRA) / Clement Arnaud (FRA) |
2 | 6 | 6 | 2.09 | IH2HO | ||||
Erlich Jonathan (ISR) / Ram Andy (ISR) |
0 | 3 | 4 | 1.57 |
WTA DUBLU / 27.10.2006 | ||||||||||
LinzD / Austria premiu / bani : 600 000 USD |
||||||||||
08:00 | Morariu Corina (USA) / Srebotnik Katarina (SLO) |
1 | IH2H | |||||||
Peschke Kveta (CEH) / Schiavone Francesca (ITA) retras |
0 | |||||||||
23:00 | Daniilidou Eleni (GRE) / Woehr Jasmin (GER) |
1 | 3.37 | IH2HO | ||||||
Hantuchova Daniela (SVK) / Sugiyama Ai (JPN) retras |
0 | 1.22 | ||||||||
23:00 | Raymond Lisa (USA) / Stosur Samantha (AUS) |
1 | 1.16 | IH2HO | ||||||
Fedak Juliana (UCR) / Vesnina Elena (RUS) retras |
0 | 3.98 |
«« | Octombrie 2006 | »» | ||||
Lu | Ma | Mi | Joi | Vi | Sa | Du |
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 31 | |||||
meciurile de azi »» | ||||||
rezultatele de ieri »» |
Cel mai bun in luna | ||
nici un tipster gasit | ||
toti tipserii »» |
1. | Federer Roger |
2. | Nadal Rafael |
3. | Nalbandian David |
4. | Ljubicic Ivan |
5. | Roddick Andy |
6. | Davydenko Nikolay |
7. | Gonzalez Fernando |
8. | Robredo Tommy |
9. | Blake James |
10. | Berdych Tomas |
1. | Mauresmo Amelie |
2. | Henin-Hardenne Justine |
3. | Sharapova Maria |
4. | Kuznetsova Svetlana |
5. | Petrova Nadia |
6. | Clijsters Kim |
7. | Dementieva Elena |
8. | Hingis Martina |
9. | Schnyder Patty |
10. | Safina Dinara |