autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
«« ziua precedenta | ziua urmatoare »» |
ATP DUBLU / 13.3.2008 | ||||||||||
Tangier / Maroc premiu / bani : 50 000 USD |
||||||||||
?? | Lopez Marc (SPA) / Trujillo-Soler Gabriel (SPA) |
2 | 6 | 7 | IH2H | |||||
Gimeno-Traver Daniel (SPA) / Ramirez-Hidalgo Ruben (SPA) |
0 | 3 | 5 | |||||||
?? | Lopez-Jaen Miguel-Angel (SPA) / Navarro-Pastor Ivan (SPA) |
2 | 3 | 6 | 10 | IH2H | ||||
Cruciat Adrian (ROM) / Minar Jan (CEH) |
1 | 6 | 4 | 8 |
WTA DUBLU / 13.3.2008 | ||||||||||
Indianlls W / USA premiu / bani : 2100 000 USD |
||||||||||
00:30 | Melzer Iveta (CEH) / Radwanska Agnieszka (POL) |
2 | 6 | 6 | 1.14 | 58.66% | IH2HO | |||
Oudin Melanie (USA) / Vandeweghe Coco (USA) |
0 | 1 | 2 | 4.2 | 41.34% | |||||
01:15 | Daniilidou Eleni (GRE) / Woehr Jasmin (GER) |
2 | 6 | 6 | 1.72 | 59.55% | IH2HO | |||
Kudryavtseva Alla (RUS) / Voskoboeva Galina (KAZ) |
0 | 2 | 1 | 1.87 | 40.45% | |||||
02:35 | Kuznetsova Svetlana (RUS) / Mauresmo Amelie (FRA) |
2 | 7 | 6 | 1.16 | 60.47% | IH2HO | |||
Craybas Jill (USA) / Jidkova Alina (RUS) |
0 | 6 | 2 | 3.97 | 39.53% | |||||
20:20 | Rosolska Alicja (POL) / Sfar Selima (TUN) |
2 | 6 | 3 | 11 | 4.13 | 38.64% | IH2HO | ||
Dechy Nathalie (FRA) / Zvonareva Vera (RUS) |
1 | 4 | 6 | 9 | 1.14 | 61.36% | ||||
20:20 | Bondarenko Alona (UCR) / Volodko Kateryna (UCR) |
2 | 6 | 6 | 1.2 | 65.31% | IH2HO | |||
Wolfe Jarmila (AUS) / Stewart Bryanne (AUS) |
0 | 3 | 1 | 3.51 | 34.69% | |||||
21:40 | Yan Zi (CHN) / Zheng Jie (CHN) |
2 | 6 | 7 | 1.32 | 68.13% | IH2HO | |||
Garbin Tathiana (ITA) / Krajicek Michaella (HOL) |
0 | 4 | 6 | 2.81 | 31.87% |
«« | Martie 2008 | »» | ||||
Lu | Ma | Mi | Joi | Vi | Sa | Du |
1 | 2 | |||||
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
31 | ||||||
meciurile de azi »» | ||||||
rezultatele de ieri »» |
Cel mai bun in luna | ||
nici un tipster gasit | ||
toti tipserii »» |
1. | Federer Roger |
2. | Nadal Rafael |
3. | Djokovic Novak |
4. | Davydenko Nikolay |
5. | Ferrer David |
6. | Roddick Andy |
7. | Nalbandian David |
8. | Gasquet Richard |
9. | Blake James |
10. | Berdych Tomas |
1. | Henin-Hardenne Justine |
2. | Ivanovic Ana |
3. | Kuznetsova Svetlana |
4. | Jankovic Jelena |
5. | Sharapova Maria |
6. | Chakvetadze Anna |
7. | Williams Venus |
8. | Hantuchova Daniela |
9. | Williams Serena |
10. | Bartoli Marion |