autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
«« ziua precedenta | ziua urmatoare »» |
ATP DUBLU / 07.01.2021 | ||||||||||
Delray Beach / USA premiu / bani : 418 000 USD |
||||||||||
17:10 | Monroe Nick (USA) / Tiafoe Frances (USA) |
2 | 3 | 6 | 10 | 2 | 48.28% | IH2HO | ||
Bambridge Luke (MB) / Inglot Dominic (MB) |
1 | 6 | 3 | 4 | 1.72 | 51.72% | ||||
19:10 | Norrie Cameron (MB) / O'Mara Jonny (MB) |
2 | 6 | 6 | 1.86 | 51.67% | IH2HO | |||
Lammons Nathaniel (USA) / Withrow Jackson J. (USA) |
0 | 4 | 4 | 1.87 | 48.33% | |||||
20:30 | Marach Oliver (AUT) / Martinez Luis David (VEN) |
2 | 6 | 6 | 1.85 | 53.02% | IH2HO | |||
Demoliner Marcelo (BRA) / Gonzalez Santiago (MEX) |
0 | 2 | 3 | 1.85 | 46.98% |
WTA DUBLU / 07.01.2021 | ||||||||||
Abu Dhabi (I) / Emiratele Arabe Unite premiu / bani : 500 000 USD |
||||||||||
09:10 | Alexandrova Ekaterina (RUS) / Sizikova Yana (RUS) |
2 | 6 | 3 | 10 | 3 | 47.59% | IH2HO | ||
Guarachi Alexa (CHL) / Krawczyk Desirae (USA) |
1 | 4 | 6 | 8 | 1.36 | 52.41% | ||||
12:40 | Aoyama Shuko (JPN) / Shibahara Ena (JPN) |
2 | 4 | 7 | 12 | 1.48 | 56.98% | IH2HO | ||
Klepac Andreja (SLO) / Kostyuk Marta (UCR) |
1 | 6 | 5 | 10 | 2.44 | 43.02% | ||||
13:55 | Xu Yi-Fan (CHN) / Yang Zhaoxuan (CHN) |
2 | 6 | 6 | 1.55 | 57.63% | IH2HO | |||
Wang Yafan (CHN) / Zhu Lin (CHN) |
0 | 1 | 2 | 2.3 | 42.37% | |||||
14:25 | Kasatkina Darya (RUS) / Kontaveit Anett (EST) |
2 | 6 | 7 | 10 | 1.94 | 46.50% | IH2HO | ||
Marozava Lidziya (BLR) / Sasnovich Aliaksandra (BLR) |
1 | 7 (8) | 6 (4) | 5 | 1.81 | 53.50% |
«« | Ianuarie 2021 | »» | ||||
Lu | Ma | Mi | Joi | Vi | Sa | Du |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
meciurile de azi »» | ||||||
rezultatele de ieri »» |
Cel mai bun in luna | ||
nici un tipster gasit | ||
toti tipserii »» |
1. | Djokovic Novak |
2. | Nadal Rafael |
3. | Thiem Dominic |
4. | Medvedev Daniil |
5. | Federer Roger |
6. | Tsitsipas Stefanos |
7. | Zverev Alexander |
8. | Rublev Andrey |
9. | Schwartzman Diego |
10. | Berrettini Matteo |
1. | Barty Ashleigh |
2. | Halep Simona |
3. | Osaka Naomi |
4. | Kenin Sofia |
5. | Svitolina Elina |
6. | Pliskova Karolina |
7. | Andreescu Bianca Vanessa |
8. | Kvitova Petra |
9. | Bertens Kiki |
10. | Sabalenka Aryna |