autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Lukas Tena (208) / Croatia | Radivojevic Lola (370) / Serbia |
meciuri: 42
castigat: 26 procentaj: 61.9 % |
meciuri: 31
castigat: 17 procentaj: 54.8 % |
FAVORIT vs. DEFAVORIT | |
pierdute ca favorit: 12 pierdute ca defavorit: 4 castigate ca fovorit: 17 castigate ca defavorit: 9 fiabilitatea ca defavorit: 30.8 % fiabilitatea ca favorit: 58.6 % |
pierdute ca favorit: 11 pierdute ca defavorit: 3 castigate ca fovorit: 13 castigate ca defavorit: 4 fiabilitatea ca defavorit: 42.9 % fiabilitatea ca favorit: 54.2 % |
STATISTICA MECIURILOR RECIPROCE PENTRU SELECTIE | |
castigate: 1 pierdute: 0 procentaj: 100 % |
castigate: 0 pierdute: 1 procentaj: 0 % |
PREDICTIE | |
53.21% | 46.79% |
Meciul selectat | |||||||||||||
02.11.23 10:45 |
optimi de finala | Lukas Tena (CRO) [8] (230) | 2 | 3 | 6 | 6 | 1.52 | Heraklion (XI) II 40 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Radivojevic Lola (SRB) (275) | 1 | 6 | 4 | 4 | 2.31 |
Lukas Tena (208) / Croatia / (simplu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta | |||||||||||||
01.11.23 09:30 |
1. runda | Lukas Tena (CRO) [8] (230) | 2 | 6 | 6 | C | 1.36 | Heraklion (XI) II 40 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Kung Leonie (ELV) [Q] (471) | 0 | 2 | 1 | 2.80 | |||||||||
24.10.23 14:40 |
1. runda | Turati Anna (ITA) (545) | 2 | 6 | 6 | P | 2.63 | Santa Margherita Di Pula (X) II 25 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Lukas Tena (CRO) [4] (230) | 0 | 4 | 3 | 1.39 | |||||||||
20.10.23 11:00 |
sferturi de finala | Romero Gormaz Leyre (SPA) [6] (316) | 2 | 6 | 6 | P | 1.70 | Santa Margherita Di Pula (X) I 25 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Lukas Tena (CRO) [3] (224) | 0 | 2 | 3 | 1.95 | |||||||||
19.10.23 10:00 |
optimi de finala | Lukas Tena (CRO) [3] (224) | 2 | 7 | 7 | C | 1.45 | Santa Margherita Di Pula (X) I 25 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Herdzelas Dea (BsH) (400) | 0 | 6 (3) | 6 (7) | 2.46 | |||||||||
18.10.23 12:10 |
1. runda | Lukas Tena (CRO) [3] (543) | 2 | 7 | 6 | C | 3.59 | Santa Margherita Di Pula (X) I 25 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Pieri Tatiana (ITA) [Q] (224) | 0 | 6 (4) | 3 | 1.22 | |||||||||
04.10.23 12:10 |
1. runda | Wolff Vivian (USA) (222) | 2 | 3 | 6 | 6 | P | 2.53 | Santa Margherita Di Pula (IX) II 25 000 USD |
zgura | IH2HO | ||
Lukas Tena (CRO) [6] (417) | 1 | 6 | 2 | 3 | 1.43 | ||||||||
27.09.23 12:10 |
2. runda | Dinu Cristina (ROM) (295) | 1 | 6 | 1 | P | 2.30 | Kursumlijska Banja XIV 40 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Lukas Tena (CRO) [6 BYE] (219) retras | 0 | 3 | 0 | 1.53 | |||||||||
13.09.23 10:30 |
2. runda | Ostlund Fanny (SUE) (494) | 2 | 6 | 3 | 7 | P | 4.10 | Skopje 40 000 USD |
zgura | IH2HO | ||
Lukas Tena (CRO) [5 BYE] (220) | 1 | 3 | 6 | 6 (7) | 1.18 | ||||||||
10.09.23 10:10 |
finala | Lukas Tena (CRO) (252) | 2 | 7 | 6 | C | 2.07 | Vienna 60 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Bulgaru Miriam (ROM) [7] (219) | 0 | 5 | 1 | 1.64 | |||||||||
09.09.23 11:55 |
semi-finala | Lukas Tena (CRO) (252) | 2 | 7 | 2 | 6 | C | 1.81 | Vienna 60 000 USD |
zgura | IH2HO | ||
Bara Irina (ROM) [6] (214) | 1 | 5 | 6 | 4 | 1.89 | ||||||||
08.09.23 12:55 |
sferturi de finala | Lukas Tena (CRO) (252) | 2 | 4 | 6 | 6 | C | 1.92 | Vienna 60 000 USD |
zgura | IH2HO | ||
Kraus Sinja (AUT) [5] (208) | 1 | 6 | 0 | 2 | 1.78 | ||||||||
07.09.23 13:00 |
optimi de finala | Lukas Tena (CRO) (252) | 2 | 6 | 6 | C | 1.56 | Vienna 60 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Falkowska Weronika (POL) (324) | 0 | 1 | 3 | 2.27 | |||||||||
05.09.23 15:00 |
1. runda | Lukas Tena (CRO) (252) | 2 | 6 | 6 | C | 1.42 | Vienna 60 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Potocnik Nina (SLO) (354) | 0 | 4 | 2 | 2.70 | |||||||||
18.08.23 10:20 |
sferturi de finala | Ristic Mia (SRB) [7] (411) | 1 | 3 | 7 | 4 | P | 2.38 | Vrnjacka Banja 25 000 USD |
zgura | IH2HO | ||
Lukas Tena (CRO) [1] (257) retras | 0 | 6 | 5 | 0 | 1.49 | ||||||||
17.08.23 09:30 |
optimi de finala | Lukas Tena (CRO) [1] (257) | 2 | 6 | 6 | C | 1.30 | Vrnjacka Banja 25 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Cherubini Diletta (ITA) (484) | 0 | 1 | 1 | 3.11 | |||||||||
16.08.23 08:27 |
1. runda | Lukas Tena (CRO) [1] (257) | 2 | 6 | 6 | C | 1.01 | Vrnjacka Banja 25 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Stojanovic Leontina (SRB) [WC] | 0 | 0 | 1 | 9.25 | |||||||||
12.08.23 10:00 |
semi-finala | Todoni Anca Alexia (ROM) (435) | 2 | 7 | 7 | P | 1.84 | Osijek (VIII) 25 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Lukas Tena (CRO) [2] (259) | 0 | 6 (3) | 6 (2) | 1.87 | |||||||||
11.08.23 12:15 |
sferturi de finala | Lukas Tena (CRO) [2] (259) | 2 | 6 | 5 | 6 | C | 1.55 | Osijek (VIII) 25 000 USD |
zgura | IH2HO | ||
Salkova Dominika (CEH) [7] (351) | 1 | 4 | 7 | 4 | 2.25 | ||||||||
10.08.23 11:30 |
optimi de finala | Lukas Tena (CRO) [2] (259) | 2 | 6 | 6 | C | 1.34 | Osijek (VIII) 25 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Falkner Ziva (SLO) (408) | 0 | 3 | 4 | 2.98 | |||||||||
09.08.23 17:15 |
1. runda | Lukas Tena (CRO) [2] (405) | 2 | 6 | 6 | C | 3.09 | Osijek (VIII) 25 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Ristic Mia (SRB) (259) | 0 | 4 | 1 | 1.30 |
Radivojevic Lola (370) / Serbia / (simplu) - ultimele meciuri pentru selectia facuta | |||||||||||||
31.10.23 11:40 |
1. runda | Radivojevic Lola (SRB) (275) | 2 | 4 | 6 | 6 | C | 1.19 | Heraklion (XI) II 40 000 USD |
zgura | IH2HO | ||
Voracek Eva Marie (GER) [WC] (1216) | 1 | 6 | 3 | 4 | 3.98 | ||||||||
25.10.23 09:50 |
1. runda | Laki Michaela (GRE) (516) | 2 | 4 | 6 | 6 | P | 4.12 | Heraklion (XI) I 25 000 USD |
zgura | IH2HO | ||
Radivojevic Lola (SRB) [6] (275) | 1 | 6 | 4 | 3 | 1.19 | ||||||||
21.10.23 15:00 |
semi-finala | Erjavec Veronika (SLO) [1] (199) | 2 | 6 | 6 | P | 1.72 | Santa Margherita Di Pula (X) I 25 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Radivojevic Lola (SRB) [4] (273) | 0 | 2 | 3 | 1.95 | |||||||||
20.10.23 10:00 |
sferturi de finala | Radivojevic Lola (SRB) [4] (273) | 2 | 6 | 6 | C | 1.63 | Santa Margherita Di Pula (X) I 25 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Dinu Cristina (ROM) [7] (301) | 0 | 0 | 0 | 2.11 | |||||||||
19.10.23 10:00 |
optimi de finala | Radivojevic Lola (SRB) [4] (273) | 2 | 6 | 6 | C | 1.11 | Santa Margherita Di Pula (X) I 25 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Valente Denise (ITA) [Q] (854) | 0 | 3 | 3 | 5.40 | |||||||||
17.10.23 10:00 |
1. runda | Radivojevic Lola (SRB) [4] (273) | 2 | 6 | 6 | C | 2.12 | Santa Margherita Di Pula (X) I 25 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Hobgarski Katharina (GER) (320) | 0 | 2 | 3 | 1.63 | |||||||||
27.09.23 12:10 |
2. runda | Pavlou Dimitra (GRE) [Q] (472) | 2 | 6 | 7 | P | 4.60 | Kursumlijska Banja XIV 40 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Radivojevic Lola (SRB) [12 BYE] (261) | 0 | 3 | 5 | 1.16 | |||||||||
12.09.23 13:30 |
1. runda | Bassols Ribera Marina (SPA) [5] (132) | 2 | 1 | 6 | 7 | P | 2.15 | Ljubljana (IX) 115 000 USD |
zgura | IH2HO | ||
Radivojevic Lola (SRB) (252) | 1 | 6 | 1 | 6 (5) | 1.65 | ||||||||
07.09.23 12:45 |
optimi de finala | Gabric Anna (GER) [Q] (684) | 2 | 6 | 6 | P | 2.75 | Montreux 60 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Radivojevic Lola (SRB) [8] (253) | 0 | 1 | 2 | 1.40 | |||||||||
06.09.23 14:35 |
1. runda | Radivojevic Lola (SRB) [8] (253) | 2 | 7 | 0 | 6 | C | 1.25 | Montreux 60 000 USD |
zgura | IH2HO | ||
Keller Nadine (ELV) [WC] (438) | 1 | 6 (4) | 6 | 2 | 3.58 | ||||||||
30.08.23 10:55 |
1. runda | Helgo Malene (NOR) (382) | 1 | 3 | 6 | 3 | P | 2.50 | Collonge-Bellerive 60 000 USD |
zgura | IH2HO | ||
Radivojevic Lola (SRB) [8] (253) retras | 0 | 6 | 4 | 2 | 1.44 | ||||||||
09.08.23 10:30 |
1. runda | Zidansek Tamara (SLO) [5] (129) | 2 | 6 | 6 | P | 1.31 | Maspalomas Gran Canaria 100 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Radivojevic Lola (SRB) (255) | 0 | 2 | 1 | 3.12 | |||||||||
01.08.23 12:10 |
1. runda | Rinaldo Persson Kajsa (SUE) (359) | 2 | 6 | 6 | P | 3.03 | Cordenons (VIII) 60 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Radivojevic Lola (SRB) [6] (244) | 0 | 3 | 1 | 1.41 | |||||||||
23.07.23 12:00 |
finala | Lukas Tena (CRO) [3] (284) | 2 | 6 | 6 | P | 2.00 | Darmstadt 25 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Radivojevic Lola (SRB) [2] (254) | 0 | 3 | 4 | 1.72 | |||||||||
22.07.23 15:15 |
semi-finala | Radivojevic Lola (SRB) [2] (254) | 2 | 7 | 6 | C | 1.23 | Darmstadt 25 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Scholl Chi Chi (USA) (416) | 0 | 5 | 4 | 3.65 | |||||||||
21.07.23 17:50 |
sferturi de finala | Radivojevic Lola (SRB) [2] (254) | 2 | 6 | 6 | C | 1.40 | Darmstadt 25 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Naito Yuki (JPN) (420) | 0 | 0 | 4 | 2.75 | |||||||||
20.07.23 14:20 |
optimi de finala | Radivojevic Lola (SRB) [2] (254) | 2 | 7 | 6 | 6 | C | 1.42 | Darmstadt 25 000 USD |
zgura | IH2HO | ||
Herdzelas Dea (BsH) (385) | 1 | 6 (2) | 7 (2) | 0 | 2.55 | ||||||||
19.07.23 13:00 |
1. runda | Radivojevic Lola (SRB) [2] (254) | 2 | 6 | 6 | C | 1.10 | Darmstadt 25 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Welker Emily (GER) [WC] (597) | 0 | 1 | 3 | 5.26 | |||||||||
16.07.23 13:00 |
finala | Kanepi Kaia (EST) [1] (101) | 2 | 6 | 7 | P | 1.38 | Amstelveen 60 000 USD |
zgura | IH2HO | |||
Radivojevic Lola (SRB) (278) | 0 | 2 | 6 (5) | 2.96 | |||||||||
15.07.23 11:00 |
semi-finala | Radivojevic Lola (SRB) (278) | 2 | 3 | 6 | 6 | C | 1.89 | Amstelveen 60 000 USD |
zgura | IH2HO | ||
Noha Akugue Noma (GER) [7] (216) | 1 | 6 | 3 | 4 | 1.75 |