autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Ureke Anna (877) / Rusia |
meciuri: 16 castigat: 9 procentaj: 56.3 % |
FAVORIT vs. DEFAVORIT |
pierdute ca favorit: 0 pierdute ca defavorit: 6 castigate ca fovorit: 6 castigate ca defavorit: 3 fiabilitatea ca defavorit: 66.7 % fiabilitatea ca favorit: 100 % |
Ureke Anna - ultimele meciuri pentru selectia facuta | |||||||||||||
27.04.24 07:00 |
semi-finala | Laskutova Ksenia (RUS) [1] | Shymkent I 15 000 USD |
zgura | I | ||||||||
Ureke Anna (RUS) [4] | |||||||||||||
26.04.24 07:00 |
sferturi de finala | Ureke Anna (RUS) [4] (877) | 2 | 6 | 6 | C | 1.13 | Shymkent I 15 000 USD |
zgura | I | |||
Ogata Haine (JPN) [8] (1051) | 0 | 3 | 3 | 4.81 | |||||||||
25.04.24 09:10 |
optimi de finala | Ureke Anna (RUS) [4] (877) | 2 | 6 | 6 | C | 1.04 | Shymkent I 15 000 USD |
zgura | I | |||
Gogulina Ariana (KAZ) [WC] | 0 | 1 | 0 | 8.07 | |||||||||
24.04.24 09:00 |
1. runda | Ureke Anna (RUS) [4] (877) | 2 | 6 | 6 | C | 1.03 | Shymkent I 15 000 USD |
zgura | I | |||
Aragosa Antonia (ITA) [Q] | 0 | 1 | 1 | 8.21 | |||||||||
20.04.24 08:00 |
semi-finala | Laskutova Ksenia (RUS) [1] (494) | 1 | 6 | 4 | P | 1.28 | Shymkent 15 000 USD |
zgura | I | |||
Ureke Anna (RUS) [3] (791) retras | 0 | 0 | 1 | 3.38 | |||||||||
19.04.24 07:00 |
sferturi de finala | Ureke Anna (RUS) [3] (791) | 2 | 6 | 6 | C | 2.20 | Shymkent 15 000 USD |
zgura | I | |||
Balus Irina (SVK) [8] (945) | 0 | 4 | 2 | 1.59 | |||||||||
18.04.24 07:00 |
optimi de finala | Ureke Anna (RUS) [3] (791) | 2 | 6 | 7 | C | 1.05 | Shymkent 15 000 USD |
zgura | I | |||
Easwaramurthi Ashmitha (IND) (1250) | 0 | 0 | 5 | 7.19 | |||||||||
17.04.24 08:00 |
1. runda | Ureke Anna (RUS) [3] (791) | 2 | 3 | 6 | 7 | C | 1.03 | Shymkent 15 000 USD |
zgura | I | ||
Mamedova Edda (RUS) (1192) | 1 | 6 | 3 | 6 (3) | 8.40 | ||||||||
16.01.24 09:25 |
1. runda | Mi Tianmi (CHN) (702) | 2 | 1 | 6 | 6 | P | 1.75 | Antalya II 40 000 USD |
zgura | I | ||
Ureke Anna (RUS) [Q] (761) | 1 | 6 | 0 | 2 | 1.94 | ||||||||
11.01.24 15:00 |
optimi de finala | Popa Maria Sara (ROM) (606) | 2 | 6 | 6 | P | Antalya 25 000 USD |
zgura | I | ||||
Ureke Anna (RUS) (765) | 0 | 3 | 4 | ||||||||||
11.01.24 09:00 |
2. runda | Ureke Anna (RUS) (765) | 2 | 2 | 6 | 6 | C | 2.88 | Antalya 25 000 USD |
zgura | I | ||
Radisic Nika (SLO) [9 BYE] (402) | 1 | 6 | 2 | 3 | 1.34 | ||||||||
08.01.24 13:50 |
1. runda | Ureke Anna (RUS) (763) | 2 | 6 | 6 | C | 2.69 | Antalya 25 000 USD |
zgura | I | |||
Ganz Fiona (ELV) (615) | 0 | 4 | 0 | 1.37 | |||||||||
23.11.23 06:30 |
optimi de finala | Cherubini Diletta (ITA) [7] (529) | 2 | 7 | 6 | 6 | P | 1.27 | Bengaluru 25 000 USD |
zgura | I | ||
Ureke Anna (RUS) (741) | 1 | 6 (2) | 7 (7) | 4 | 3.44 | ||||||||
22.11.23 05:00 |
1. runda | Ureke Anna (RUS) (741) | 2 | 6 | 6 | C | 1.08 | Bengaluru 25 000 USD |
zgura | I | |||
Patil Sonal Paygonda (IND) [Q] | 0 | 0 | 0 | 7.00 | |||||||||
14.06.23 13:45 |
1. runda | Kawa Katarzyna (POL) (295) | 2 | 6 | 6 | P | 1.13 | Biarritz 60 000 USD |
zgura | I | |||
Ureke Anna (RUS) [Q] (693) | 0 | 2 | 2 | 4.90 | |||||||||
23.05.23 10:00 |
1. runda | Mendez Seone (AUS) (397) | 1 | 6 | 4 | P | 1.13 | Otocec 40 000 USD |
zgura | I | |||
Ureke Anna (RUS) [Q] (711) retras | 0 | 4 | 0 | 4.78 | |||||||||
17.05.23 09:30 |
1. runda | Cengiz Berfu (TUR) (258) | 2 | 0 | 6 | 6 | P | 1.11 | Bodrum 60 000 USD |
zgura | I | ||
Ureke Anna (RUS) [Q] (750) | 1 | 6 | 2 | 3 | 5.37 |