autentificare | inscriere PARTENERI: Tenis live
Arad 2019 / Romania, zgura , LIVE, ATP Arad 2019 Tenis live calificare |
|||||||||||
17.09.19 09:10 |
optimi de finala | Selekhmeteva Oksana (RUS) (795) | 62.42% | 2 | 6 | 6 | 1.55 | I H2H O AI | |||
Brancaccio Nuria (ITA) (818) | 37.58% | 0 | 3 | 3 | 2.21 | ||||||
17.09.19 09:10 |
optimi de finala | Stokke Melanie (NOR) (480) | 67.01% | 2 | 6 | 6 | 1.16 | I H2H O AI | |||
Arcidiacono Federica (ITA) (811) | 32.99% | 0 | 2 | 4 | 4.15 | ||||||
17.09.19 10:35 |
optimi de finala | Isaeva Anhzelika (RUS) (802) | 39.63% | 2 | 7 | 6 | 10 | 4.52 | I H2H O AI | ||
Carrillo Marin Alba (SPA) (525) | 60.37% | 1 | 5 | 7 (5) | 4 | 1.14 | |||||
17.09.19 11:05 |
optimi de finala | Drahota Szabo Dorka (HUN) (1105) | 42.19% | 2 | 6 | 2 | 12 | 3.57 | I H2H O AI | ||
Dinu Cristina (ROM) (543) | 57.81% | 1 | 4 | 6 | 10 | 1.24 | |||||
17.09.19 10:40 |
optimi de finala | Tatarus Gabriela Nicole (ROM) (937) | 33.33% | 2 | 3 | 7 | 10 | 2.42 | I H2H O AI | ||
Escauriza Lara (PRI) (905) | 66.67% | 1 | 6 | 6 (7) | 5 | 1.45 | |||||
17.09.19 09:00 |
optimi de finala | Burger Cindy (HOL) (460) | 64.43% | 2 | 6 | 6 | 1.20 | I H2H O AI | |||
Arango Emiliana (COL) (1013) | 35.57% | 0 | 2 | 0 | 3.73 | ||||||
16.09.19 13:30 |
2. runda | Isaeva Anhzelika (RUS) (796) | 41.20% | 2 | 3 | 6 | 10 | 1.08 | I H2H O AI | ||
Marko Iulia (ROM) | 58.80% | 1 | 6 | 1 | 3 | 5.65 | |||||
16.09.19 11:30 |
2. runda | Dinu Cristina (ROM) (536) | 64.35% | 2 | 6 | 6 | 1.18 | I H2H O AI | |||
Sumova Diana (CEH) (965) | 35.65% | 0 | 0 | 0 | 4.03 | ||||||
16.09.19 13:30 |
2. runda | Drahota Szabo Dorka (HUN) (1050) | 39.66% | 2 | 7 | 6 | 1.75 | I H2H O AI | |||
Horackova Gabriela (CEH) (835) | 60.34% | 0 | 6 (4) | 3 | 1.90 | ||||||
16.09.19 11:30 |
2. runda | Escauriza Lara (PRI) (926) | 41.30% | 2 | 4 | 7 | 10 | 2.25 | I H2H O AI | ||
Bosio Victoria (ARG) (554) | 58.70% | 1 | 6 | 5 | 8 | 1.57 | |||||
16.09.19 13:30 |
2. runda | Tatarus Gabriela Nicole (ROM) (897) | 36.71% | 2 | 6 | 6 | 1.91 | I H2H O AI | |||
Malesevic Tamara (SRB) (858) | 63.29% | 0 | 3 | 0 | 1.73 | ||||||
16.09.19 10:00 |
2. runda | Burger Cindy (HOL) (572) | 55.91% | 2 | 6 | 6 | 1.01 | I H2H O AI | |||
Popescu Maria Alexandra Medeea (ROM) | 44.09% | 0 | 1 | 0 | 10.08 | ||||||
16.09.19 10:00 |
2. runda | Arango Emiliana (COL) (1015) | 54.03% | 2 | 0 | 6 | 10 | 1.04 | I H2H O AI | ||
Amariei Ilinca Dalina (ROM) | 45.97% | 1 | 6 | 4 | 3 | 7.36 | |||||
16.09.19 11:30 |
2. runda | Selekhmeteva Oksana (RUS) (793) | 65.09% | 2 | 6 | 6 | 1.04 | I H2H O AI | |||
Surova Viktoria (SVK) (1236) | 34.91% | 0 | 1 | 2 | 7.10 | ||||||
16.09.19 13:30 |
2. runda | Brancaccio Nuria (ITA) (814) | 62.60% | 2 | 6 | 6 | 1.02 | I H2H O AI | |||
Gvozdenovic Sara (SRB) | 37.40% | 0 | 2 | 3 | 8.50 | ||||||
16.09.19 11:30 |
2. runda | Carrillo Marin Alba (SPA) (534) | 52.54% | 2 | 6 | 6 | 1.02 | I H2H O AI | |||
Munteanu Tania (ROM) | 47.46% | 0 | 1 | 0 | 8.05 | ||||||
16.09.19 10:00 |
2. runda | Arcidiacono Federica (ITA) (806) | 65.31% | 2 | 6 | 5 | 10 | 1.18 | I H2H O AI | ||
Duca Gabriela (ROM) (1061) | 34.69% | 1 | 2 | 7 | 6 | 4.04 | |||||
16.09.19 10:00 |
2. runda | Stokke Melanie (NOR) (512) | 76.40% | 2 | 6 | 6 | 1.01 | I H2H O AI | |||
Panfilov Lara (HOL) (1199) | 23.60% | 0 | 0 | 3 | 8.91 | ||||||
15.09.19 ?? |
1. runda | Duca Gabriela (ROM) (1061) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Milatova Sofia (SVK) (1229) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
15.09.19 ?? |
1. runda | Munteanu Tania (ROM) | 2 | 2 | 6 | 10 | I H2H O AI | ||||
Gemovic Elena (SRB) (1258) | 1 | 6 | 4 | 6 | |||||||
15.09.19 ?? |
1. runda | Marko Iulia (ROM) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Gvozdenovic Jovana (SRB) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
15.09.19 ?? |
1. runda | Sumova Diana (CEH) (965) | 2 | 7 | 6 | I H2H O AI | |||||
Corneanu Oana Smaranda (ROM) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
15.09.19 ?? |
1. runda | Drahota Szabo Dorka (HUN) (1050) | 2 | 6 | 7 | I H2H O AI | |||||
Svatikova Laura (SVK) (1258) | 0 | 3 | 6 (2) | ||||||||
15.09.19 ?? |
1. runda | Horackova Gabriela (CEH) (835) | 2 | 1 | 6 | 10 | I H2H O AI | ||||
Velcea Andreea (ROM) (1121) | 1 | 6 | 4 | 5 | |||||||
15.09.19 ?? |
1. runda | Escauriza Lara (PRI) (926) | 2 | 7 | 6 | I H2H O AI | |||||
Novac Izabela Gabriela (ROM) (1229) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
15.09.19 ?? |
1. runda | Tatarus Gabriela Nicole (ROM) (897) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Muller Nikoletta (HUN) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
15.09.19 ?? |
1. runda | Malesevic Tamara (SRB) (858) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Szlavikovics Szabina (HUN) (1024) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
15.09.19 ?? |
1. runda | Popescu Maria Alexandra Medeea (ROM) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Reljic Andjela (AUS) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
15.09.19 ?? |
1. runda | Amariei Ilinca Dalina (ROM) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Vlaiculescu Iulia (ROM) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
15.09.19 ?? |
1. runda | Arango Emiliana (COL) (1015) | 2 | 7 | 5 | 10 | I H2H O AI | ||||
Cadar Elena-Teodora (ROM) (840) | 1 | 5 | 7 | 3 | |||||||
15.09.19 ?? |
1. runda | Surova Viktoria (SVK) (1236) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Ciuca Alessia Beatrice (ROM) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
15.09.19 ?? |
1. runda | Gvozdenovic Sara (SRB) | 2 | 1 | 6 | 12 | I H2H O AI | ||||
Augustinova Natalie (CEH) | 1 | 6 | 2 | 10 | |||||||
15.09.19 ?? |
1. runda | Panfilov Lara (HOL) (1199) | 2 | 7 | 6 | I H2H O AI | |||||
Lanca Sara (POR) (1125) | 0 | 5 | 3 |